Як відправити смс з ПК. Як безкоштовно відправляти смс з пк.

Отправить смс з ПК можна тільки за наявності стійкого підключення до інтернету. Форми для відправки смс є на сайтах мобільних операторів, а також в деяких програмах, призначених для спілкування в мережі.
Інструкція
1
Щоб послати повідомлення з персонального комп'ютера, необхідно підключитися до інтернету, зайти в браузер і відкрити сайт оператора мобільного зв'язку, на абоненту якого необхідно відправити смс . На сайті знайдіть посилання, або вкладку з написом «Відправити смс » та натисніть на неї. Після цього в браузері відкриється сторінка зі спеціальною формою відправки. У верхньому полі введіть номер телефону абонента, в нижньому - текст повідомлення. Далі встановіть опції відправки: виберіть час доставки і час, після якого смс можна не відправляти (у випадку, якщо відправка потребує тривалого часу очікування, за яке повідомлення втратить актуальність), а також вид використовуваного тексту - кирилиця або транслит. Натисніть на кнопку "Відправити". Після цього у вікні браузера відобразиться статус повідомлення: "Доставлено", або "В процесі".
2
Отправить смс з ПК також можна за допомогою програм-месенджерів, наприклад Skype. Скачайте програму з офіційного сайту і встановіть її. Зверніть увагу на те, що відправка смс з комп'ютера за допомогою Skype не безкоштовна. Для того щоб така можливість з'явилася, необхідно поповнити рахунок свого аккаунта. Зробити це можна використовуючи електронні гроші, або банківську карту. Після внесення коштів на рахунок підпишіться на певний тарифний план, що містить в собі певну кількість оплачених хвилин і смс , або залишіться на звичайному тарифі. Після підтвердження внесення коштів ви можете відправляти смс абонентам по всьому світу, а також телефонувати на комп'ютери і телефони.
3
Крім Skype відправку смс підтримують такі програми, як Mail.Ru Агент і ICQ, причому в Mail.Ru Агент відправка смс безкоштовна. Просто додайте телефонний номер, який буде відображатися у вигляді звичайного контакту і пишіть смс як звичайні повідомлення. Абоненти також можуть відповідати в Mail.Ru Агент, але ці смс будуть коштувати набагато дорожче звичайних.
Зверніть увагу
Відправка смс на розважальні сервіси за допомогою вищевказаних способів не проводиться.