Як замінити батарею опалення.

В країнах з досить суворим кліматом батареї опалення є найважливішою частиною практично будь-якого житлового приміщення. Ремонт заміського будинку або квартири рідко обходиться без заміни опалювальних приладів. При виборі і установці нового радіатора опалення необхідні знання технічних параметрів вашої тепломережі. Також необхідно провести точні розрахунки потужності нового приладу. Слід пам'ятати, що вибір неправильний вибір і установка радіатора можуть привести до виникнення аварійної ситуації.
Вам знадобиться
  • - новий радіатор;
  • - два перехідника;
  • - воздухоотводчік;
  • - пробка-заглушка;
  • - кронштейни для монтажу;
  • - гайковий ключ;
  • - лляне волокно;
  • - силіконовий герметик;
  • - дриль;
  • - шурупи
Інструкція
1
Підготуйте проект заміни опалювального оборудованіяСледует пам'ятати, що заміна радіаторів опалення може проводитися тільки після узгодження проекту у відповідних інстанціях. З'ясуйте робочий тиск в опалювальній мережі вашого будинку. З'ясуйте або заміряйте діаметр відводить і подає труб. Виміряйте ширину вікна і відстань від підвіконня до підлоги. При виборі радіатора слід врахувати, що опалювальний прилад повинен перекривати світловий отвір вікна на 3/4. Це необхідно для утворення теплової повітряної завіси біля вікна. В іншому випадку, можливо часткове промерзання віконного блока.Виполніте технічний розрахунок для визначення необхідної теплової потужності радіатора. Розрахунок здійснюється з урахуванням теплотехнічних показників зовнішньої стіни будівлі, наявності лоджії або балкона, типу віконного блоку, площі опалювального приміщення і інших параметрів. Для твору коректного розрахунку рекомендується скористатися послугами фахівця. Теплова потужність проектованого приладу повинна бути максимально наближена до расчетной.Составьте проект і віддайте його у відповідну інстанцію. Дочекайтеся дозволу про заміну опалювального приладу.
2
Розкрутите нарізні сполучення відводить і підводить труб і демонтуйте стару батарею опалення .
3
Розпакуйте нову батарею опалення і підготуйте її до монтажу. Обмотайте нарізні сполучення батареї лляним волокном. Акуратно нанесіть спеціальний силіконовий герметик. Прикрутите перехідник.
4
Встановіть воздухоотводчік з іншого боку батареї.
5
Ретельно обробіть нарізні сполучення відводить і підводить труби за допомогою рідкого силікону і льняного волокна.
6
Прикріпіть до стіни сталеві кронштейни. Навісьте батарею опалення на кронштейни.
7
Встановіть кульові крани на відводить і підводить трубах і підключіть радіатор до опалювального трубопроводу.
8
стравити повітря з батареї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3BaaUUG4JZE
Зверніть увагу
Заміну батарей опалення слід проводити після закінчення опалювального сезону. При необхідності заміни радіатора в період опалювального сезону слід отримати дозвіл на відключення центрального опалення.