Як оновити вхідні двері. обшити двері самому в коридорі.

Якщо ваші вхідні двері відповідає всім вимогам безпеки і влаштовує вас за своїми технічними показниками, але її зовнішній вигляд залишає бажати кращого, то просто поміняйте обшивку дверей. Цю роботу цілком під силу зробити самому, не запрошуючи майстрів.
Вам знадобиться
  • - Кожзаменитель;
  • - пластикові панелі;
  • - ламінат;
  • - панелі МДФ.
Інструкція
1
Замініть стару облицювання двері на оббивку шкірзамінником, ламінатом, пластиковими панелями або панелями МДФ.Самий дорогий, але довговічний спосіб - це накласти на двері фасад з МДФ. Вартість такого оновлення буде дорівнює приблизно вісім-десять тисяч рублів. МДФ - це перероблене дерево, просочене протигрибковими і вологозахисними засобами. Служити така оббивка буде дуже довго за умови, що двері не буде схильний атмосферного впливу, та й виглядає вона презентабельно. Ще один плюс в її безсумнівною екологічності.Закажіте фасад з МДФ в фірмі, що займається ремонтом та виготовленням дверей.
2
Найдешевший спосіб оновити зовнішній вигляд дверей - це оббити її шкірзамінником (винилискожей). Величезна різноманітність цього матеріалу значно спрощує вибір, можна підібрати штучну шкіру відповідно до внутрішнім інтер'єром коридору або кімнати. Малюнки, за якими ви будете оббивати двері , надані на багатьох сайтах, присвячених обробці дверей. Вони теж дуже різноманітні - вибирайте ті, які сподобаються або ті, які, як ви думаєте, буде простіше виполніть.Купіте винилискожу з негорючою просоченням і з утеплювачем, щоб заглушити звуки під'їзду і не мерзнути. Врахуйте тільки, що шкірозамінник легко порізати і подряпати, тому термін його служби недолог.Дверь зніміть з петель і покладіть горизонтально. Шматок винилискожи з утеплювачем покладіть на двері і прибивайте декоративними цвяхами по вибраному малюнку.
3
Досить простий і дешевий спосіб оновити вхідну двері - обшити її пластиковими панелями. Вони різноманітні за кольором і текстурою. Панелі легко мити, вони досить термостійкі. Виберіть ламіновані панелі для обшивки вхідних дверей, тим самим досягнете більшого терміну служби і прочності.Есть спеціальний пластик для вхідних дверей - постформінг, це і буде оптимальним варіантом для оновлення вашої двері. Ще один плюс пластика в його стійкості до кігтям тварин. Пластикові панелі краще кріпити скобами за допомогою меблевого або будівельного степлера.
4
Ламінат можна просто наклеїти на двері - такий монтаж нескладно виконати самому. Ламінат практично не має недоліків - він легко миється, не дряпається, термостійкий, відмінно імітує поверхню дерева. Якщо до вашого інтер'єру більше підійде імітація кахельної або кам'яної плитки, тобто ламінат і з таким малюнком і фактурою.
5
Нарешті, оновити двері можна за допомогою декоративних елементів. Якщо ваша оббивка шкірзамінником порізана, то нашейте на неї ромбики, гуртки та інші фігури, вирізані з різних шматків винилискожи. Можна наклеїти на ламіновану двері пластикові або дерев'яні елементи декору, які у великому асортименті продаються в магазинах.
Досить часто люди своїми руками обшивають вхідну двері . Справа це не дуже просте і вимагає особливої уваги. Однак упоратися може навіть людина, яка жодного разу не займався даним видом робіт.
Інструкція
1
Вхідні двері, в більшості випадків, відкривається всередину квартири. Для того щоб красиво оббити такі двері, необхідно почати роботу зі створення валика. Саме валик буде забезпечувати візуальне приховування щілини, яка знаходиться між дверною коробкою і самими дверима. Часто виходить так, що валик щільно прилягає до самої коробці. Це більшою мірою залежить від конструкції і профілю наличників.
2
Для початку потрібно взяти одну смужку вінілу і за допомогою степлера прибити її лицьовою стороною до дверної поверхні. Виконується це таким чином, що вона заходить на двері, приблизно на 3-4 сантиметри. Якщо на дверях є накладної замок, прибивати валик найкраще саме від нього. Якщо замки врізні, тоді починати потрібно від середини довгої сторони. Оббити смужками шкірозамінника необхідно весь периметр двері. Тільки після цього можна приступити до укладання поролону. Його потрібно заздалегідь нарізати смужками шириною близько 10 сантиметрів. За допомогою Степл необхідно закріпити смужки на дверному полотні. Матеріал потім потрібно підвернути і прибити таким чином, щоб отриманий валик випирав на 1-3 сантиметри. Валик готовий.
3
Після цього переходимо до виміру отриманого відстані між внутрішніми краями валика. Вирізаємо поролон. Обов'язково потрібно відняти від цих розмірів по одному сантиметру з кожного боку. Кріпимо поролон на дверному полотні за допомогою степлера.
4
Залишилося тільки зробити оббивку основної поверхні. Для цього потрібно взяти шматок дермантина за ріг і підвернути краю на 5-6 сантиметрів. Кут потрібно закласти у двері таким чином, щоб матеріал злегка заходив на валик. Для закріплення найкраще використовувати декоративні цвяхи. Після цього потрібно взяти другий верхній кут, підвернути його, трохи натягнути і закріпити декоративним цвяхом. Шматок шкірозамінника повинен рівно лягти.