Як підключити монітор до процесора.

Певна частина користувачів вважає за краще використовувати декілька моніторів для забезпечення більш зручної роботи за комп'ютером. Щоб правильно підключити монітор до системного блоку, необхідно врахувати кілька нюансів.
Вам знадобиться
  • - кабель передачі відеосигналу.
Інструкція
1
Підключити перший монітор не складає особливих труднощів. У комплекті з цим пристроєм повинен йти кабель передачі відеосигналу формату VGA-VGA або DVI-DVI. У другому випадку може також додаватися перехідник VGA-DVI. Виберіть відповідний роз'єм на відеоадаптері комп'ютера і підключіть до нього даний кабель.
2
Другий його кінець з'єднайте з аналогічним портом монітора. Тепер увімкніть комп'ютер і перевірте працездатність монітора. Вивчіть порти, присутні у другого монітора.
3
У відеоадаптерів системних блоків, як правило, присутні відеовиходи VGA і DVI, але іноді зустрічається і канал HDMI. У тому випадку, якщо обидва монітора володіють тільки входом VGA, придбайте перехідник HDMI-DVI і кабель (перехідник) DVI-VGA.
4
Використовуючи відповідний набір проводів і перехідників, з'єднайте другий монітор з роз'ємом відеокарти. Знову ввімкніть комп'ютер. Після завершення завантаження операційної системи на обидва монітора буде передаватися ідентичне зображення.
5
Відкрийте меню «Панель управління». Перейдіть в меню «Оформлення та персоналізація». Відкрийте пункт «Екран» і перейдіть в меню «Налаштування параметрів екрану».
6
У верхній частині меню, буде відображатися дві картинки, що символізують монітори. Якщо там є тільки одне зображення, натисніть кнопку «Знайти» і дочекайтеся визначення другого монітора.
7
Тепер виберіть параметр «Дублювати екрани». Його рекомендують використовувати в тому випадку, якщо один з моніторів підтримує більш високий дозвіл або володіє більшою діагоналлю, ніж інший.
8
Якщо ж вам потрібно використовувати обидва пристрої незалежно один від одного, то активуйте пункт «Розширити екран». Обов'язково вкажіть обраний основний монітор, на якому буде відображатися робочий стіл і всі ярлики.
Підключення двох або більше моніторів до комп'ютера цілком реально здійснити. Завдяки цьому можна або розширити робочу область комп'ютера, або отзеркаліть зображення.
Сьогодні користувачі персональних комп'ютерів все більше прагнуть зробити з власного ПК своєрідного «залізного монстра». Комп'ютери доповнюють новими комплектуючими, встановлюють різні периферійні пристрої, додаткові пристрої введення-виведення даних і т.п. Мабуть, багато користувачів чули про те, що до одного комп'ютера можна підключити від двох і більше моніторів, але далеко не кожен наважувався зробити це з власним ПК.

Що знадобиться для підключення?

Для того щоб підключити до одного комп'ютера кілька моніторів, потрібно придбати (якщо немає) таку відеокарту, яка буде мати від двох і більше виходів. Зрозуміло, знадобиться кілька моніторів, які і підключаються до цих виходів. Варто відзначити, що встановлювати на один комп'ютер дві відеокарти - вкрай небажано. Можуть виникнути різного роду неполадки, пов'язані із сумісністю комплектуючих, а підібрати їх таким чином, щоб все працювало відмінно, досить важко.

Підключення моніторів

Після того як монітори будуть підключені до виходів на відеокарті, можна включати комп'ютер. Після цього у користувача може виникнути невелика проблема, пов'язана з тим, що другий монітор не визначається. Для того щоб усунути навислу «загрозу», потрібно зайти в «Панель управління». Тут необхідно вибрати пункт «Екран» і перейти на «Дозвіл екрану», а потім натиснути кнопку «Знайти». Після того як другий монітор підключиться і синхронізується з комп'ютером, можна приступати до вибору режиму відображення. У більшості своїй після підключення другий монітор починає працювати в «дзеркальному» режимі. У цьому режимі другий монітор показуватиме абсолютно те ж саме, що і перший. Природно, що якщо цей режим вам підходить, то можна залишити все без змін. Користувач також може розширити свою робочу область за допомогою другого монітора. Завдяки цьому режиму, комп'ютером одночасно можуть користуватися відразу кілька користувачів. Крім того, за допомогою другого монітора можна розширити кут огляду. Це дозволить мати розширений робочий стіл, більший кут огляду при роботі з якимись програмами, іграми і т.п. Перемикатися між режимами можна за допомогою поєднання гарячих клавіш Win + P.