Як зробити вірусну рекламу.

Вірусний маркетинг сьогодні на піку актуальності. Такий спосіб реклами дозволяє передавати інформацію величезному числу людей і збільшувати число клієнтів в геометричній прогресії, особливо при розгортанні бізнесу в інтернеті.
Вам знадобиться
  • - Продукт або послуга;
  • - рекламне повідомлення;
  • - Комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Сформулюйте ваше маркетингове послання. Подумайте про те, який продукт або послугу ви збираєтеся рекламувати і створіть повідомлення, в якому опишіть переваги та можливості використання продаваного вами предмета.
2
Запустіть рекламний сайт продукту або послуги. Головне зробити якомога яскравий і привабливий дизайн. Ваші клієнти швидко поширять інформацію про нього серед людей з близького кола спілкування.
3
Створіть на вашому сайті контент для обміну ним з іншими людьми та спільнотами. Наприклад, ви можете дозволити відвідувачам додавати веселе відео з вашого сайту їх свої власні блоги. Посилання для передачі даних в соціальні мережі є ще одним способом поширення інформації від однієї людини до іншої.
4
Використовуйте електронну пошту як інструмент для вірусного маркетингу. Увімкніть маркетингове повідомлення про ваш товар або послугу в тег підписи до вашої електронної пошти, а також додайте його в автоматичний відповідач для розсилці всім вашим адресатам.
5
Додайте повідомлення з вашим контентом на інші інтернет-сайти, такі як дошки оголошень блоги. Але робити це слід обережно, багато адміністраторів спільнот в даний час знають про цю практику і можуть видаляти ваші повідомлення, якщо вирішать, що це спам.
6
Увімкніть ваше маркетингове повідомлення в найбільш популярні засоби масової інформації. Відеокліпи та флеш-ігри в інтернеті сьогодні особливо популярні, і якщо у вас є відмінна ідея для даного середовища, то ваше повідомлення буде поширюватися, як лісова пожежа.
7
Спробуйте поширити рекламу про ваш продукт поза світовій мережі. Розкажіть вашим друзям і колегам про просувається продукт або послугу і передасте їм візитні картки з адресою на них і помітним слоганом. Можливо, ним стане той самий, що ви використовуєте в підписі до вашої електронної пошти.
Вірусна реклама - це зовсім не те, про що ви могли подумати. Це весела анімація, шокуючий або смішний відеоролик, кумедна фотографія або флеш-мультфільм в різних форматах, поширювана за власною ініціативою від одного користувача до іншого.
Для людей, далеких від рекламної індустрії, поняття вірусний маркетинг асоціюється з комп'ютерними вірусами. Але даний вид реклами аж ніяк не пов'язаний з хробаками, троянами та іншими вірусними штуками. Якщо ви любитель посидіти в соціальних мережах, то напевно вам знайома така ситуація, коли після перегляду рекламного ролика ви здивувалися або умилились і вирішили передати на нього посилання другу. Той у свою чергу зробив те ж саме. З цього випливає, що самі того не усвідомлюючи, ми заробляємо з великим ентузіазмом для людей. Вірусна реклама отримала свою назву завдяки швидкому поширенню в мережі всесвітньої павутини. Такий вид реклами досить-таки затребуваний рекламодавцями, так як він недорогий і дуже ефективний (якщо зроблений якісно і грамотно). Впроваджена в інтернет реклама обходиться рекламодавцеві в смішну суму. Адже щоб «заразити» велику кількість народу, досить помістити пару роликів або повідомлень. І кожна людина, «заражений« рекламою, стане рекламоносителем, які поспішають поділитися новиною з десятком друзів, і процес пішов. Вірусна реклама безпосередньо не описує всі вигоди товару. Це не хитра задумка і не обман, це своєрідний спритний трюк, безневинна махінація, реклама, близька характером свого впливу до піару. Вірусні ролики здатні створити лояльність і довіра, вони розраховані на інстинкти, не спрямовані на короткострокову мету, це продукт уповільненої дії. У кожної людини свої важелі управління. Відмінність вірусної реклами полягає в завуальованості, ненав'язливості і під другорядності рекламованого товару. Ролики такого типу досить ефективні для бренду, послуги або товару, ідеї або заходу. Вони несуть у собі культурну та художню цінність, лоскочуть мозок, пробираючись в черепну коробку. Вірусна реклама покликана бути міткою і чіпляє.