Як друкувати на полотні. друк на полотні своїми руками.

Роздрукувати картину або фотографію на полотні можна самостійно за наявності відповідної техніки. Виглядає така картина привабливо і зможе стати прекрасним подарунком. А сама техніка друку - справа не надто складне, хоч і вимагає певної вправності.
Вам знадобиться
  • -холст;
  • -кольоровий принтер;
  • -пульверізатор;
  • -ніж;
  • -лак.
Інструкція
1
Насамперед, вам буде потрібно відповідний полотно, відповідний для друку на ньому, а також кольоровий принтер, наприклад, EPSON. Принтер можна придбати в будь-якому магазині з побутовою технікою, а от за полотнами потрібно йти в магазини фотодруку. Підійде лляне полотно фірми Lomond. Необхідний розмір полотна - формат А4.
2
Роздрукуйте пачку з полотнами до друку. Розправте листи і зберігайте їх під пресом, в іншому випадку лист коробиться і головку принтера заїдає на деяких фрагментах малюнка. Безпосередньо перед тим, як заправити лист в принтер, побризкати його із зворотного боку пульверизатором, щоб він злегка зволожити і не збирався в окремих місцях.
3
Виберете відповідну фотографію для друку. Врахуйте, що її вага повинен бути достатнім для роздруківки форматом А4. Інакше малюнок буде не чітким і розбитим на пікселі. Потім налаштуйте принтер на кольоровий друк, для поліпшення результату на принтері краще виставити настройку "папір для високих дозволів". У принтерах фірми EPSON краще вказати, що вставлена папір - Epson Heviweight Matte. Мінімальна дозвіл, який варто вибирати - 1440, але набагато краще - 2880.
4
Якщо ви хочете зробити малюнок, який перевершує розміром формат аркуша, слід виконати наступні операції: друкуйте з перекриттям в один сантиметр (тобто, кожен фрагмент повинен повторювати один сантиметр вже надрукованого фрагмента), потім приклейте листи до картону внахлест, поєднавши малюнок. У місці з'єднання малюнка зайвий шматок полотна відріжте гострим ножем для паперу. Підклейте фрагмент.
5
Отриману роботу покрийте спеціальним гелем або лаком, що підсилює схожість фотографії з картиною. Такі товари можна придбати в художніх магазинах, що торгують арт-папером. Врахуйте, що гель додає картині текстуру краще, ніж лак.