Як прокачати групу ВКонтакте.

Просування товарів і послуг за допомогою соціальних мереж сьогодні стає все більш звичним явищем. Рекламодавці вже повною мірою оцінили маркетингові можливості « ВКонтакте » і тепер нові комерційні групи щодня десятками виникають в цій мережі. Однак подібна тактика має і свою негативну сторону - з кожним днем розкрутити нову групу стає все складніше через високу конкуренцію. Однак якщо приділяти увагу своїй групі і слідувати певним правилам, успіх обов'язково прийде.
Інструкція
1
Перш ніж створювати і прокачувати свою групу ви повинні оцінити існуючий стан в даній тематиці і свою потенційну аудиторію. Не нехтуйте цим моментом. Повірте, якою б вузькою і специфічною не була ваша тематика, в « ВКонтакте » вже існують десятки груп, близькі їй за змістом.
2
Тому скористайтеся пошуком по групах і, вводячи ключові запити, постарайтеся визначити основне коло ваших конкурентів. Виділивши аналогічні по тематиці групи, походіть по ним і придивіться до оформлення, кількістю учасників, відкритому або закритому статусу і, якщо групи відкриті, до обсягу представленої в них інформації. Всі ці знання знадобляться вам згодом при розкручуванні власної групи.
3
Зібравши необхідні відомості, переходите до створення та прокачуванні власного співтовариства. Ви повинні пам'ятати, що успіх будь-якої групи в « ВКонтакте » тримається на трьох «китах»: оформленні, представленої інформації та кількості учасників. В першу чергу зверніть увагу на оформлення своєї групи. Подивіться для порівняння на оформлення крупних успішних груп і спробуйте зробити щось подібне, але зі своїми особливостями. Поставте на аватар красиву, тематичну картинку. Оформіть барвисте і змістовне меню групи. Якщо ви самі не володієте необхідними навичками, можете звернутися до фахівців у цій галузі.
4
Не забувайте, що інформація та матеріали повинні оновлюватися регулярно, щоб група зберігала свою актуальність для користувачів. Це значить, що недостатньо одного разу завантажити великий обсяг контенту і потім надовго забути про нього. Набагато корисніше розміщувати нову інформацію хоч і невеликими порціями, але регулярно. Намагайтеся створювати цікаві обговорення і підтримувати їх. Не забувайте, що прокоментовані теми «спливають» в новинній стрічці користувача і таким чином група нагадує про себе.
5
Щоб швидко набрати велику кількість учасників і розкрутити групу краще спочатку залишити її статус відкритим. В цьому випадку вся інформація буде доступна всім користувачам і вони зможуть приєднуватися до групи без попереднього подання заявки. Запрошувати нових учасників ви можете самі, вручну, розсилаючи запрошення своїм друзям. Ви можете просити своїх друзів і вже існуючих учасників робити те ж саме для розвитку групи. Ви можете рекламувати свою групу, залишаючи повідомлення про неї в інших співтовариствах. Всі ці методи досить ефективні, але вимагають великих затрат часу і зусиль.
6
Тому ви можете вдатися до комерційної розкручуванні групи. В першу чергу ви можете звернутися до комерційної рекламної службі мережі « ВКонтакте » і оплатити рекламу своєї групи в спеціальних банерах, примусово показуються всім користувачам. Або ви можете скористатися допомогою людей, що спеціалізуються на розкручуванні та просуванні груп в соціальних мережах за певну винагороду.