Як зшити сумку-авоську.

Зшити сумку- авоську можна самостійно. Причому, це зовсім не обов'язково господарська сумка, пошита з мережива або ошатною тканини, такий аксесуар цілком може доповнювати вигляд. До того ж, така форма сумок міцно тримається в моді останні кілька років.
Вам знадобиться
  • -тканина;
  • -ніткі;
  • -іголка;
  • -швейна машинка.
Інструкція
1
Викроїте з щільної тканини прямокутник. Довжина деталі повинна бути такою, щоб зігнувши прямокутник навпіл, ви отримали бажану довжину сумки. Ширина повинна спочатку відповідати бажаної плюс сантиметр припуску на шви з кожного боку. Потім викроїте такий же прямокутник з більш тонкої тканини, довжина і ширина якого менше на півтора-два сантиметри. Це підкладка. Підкладку краще викроювати з темної тканини - це значно практичніше. Остання деталь - ручка. Краще, щоб сумка була через плече - так модніше. Прокладіть по плечу сантиметр і визначте довжину деталі. Ручка складається в кілька разів, тому слід правильно розрахувати її ширину.
2
Зігніть і пристрочите до вивороту по одному сантиметру знизу і зверху прямокутника. Виконайте теж саме з деталлю підкладки. Потім складіть обидві деталі навпіл, лицьовою стороною всередину. Прострочіть сумку з обох боків. Потім виконайте це ж дію з підкладкою. Виверніть обидві деталі на лицьову сторону. Поєднайте верхній край підкладки з верхнім краєм сумки і пришити їх один до одного по шву, який утворився при обробці країв вироби. Природно пришивати потрібно по колу, не зашиваючи при це получающийся кишеню. З бічних сторін між підкладкою і сумкою залиште невеликі прорізи, щоб потім вставити туди ручку.
3
Загніть краю ручки всередину по довжині деталі. Закладати потрібно не багато. Пристрочите. Потім складіть ще раз, утвореними краями встик. І знову пристрочите. Деталь ручки оброблена, тепер її потрібно вставити в заздалегідь залишені прорізи, пришити, а потім остаточно пристрочити підкладку до зовнішньої деталі сумки.
4
Використовуйте елементи декору, наприклад, пришийте складені з тканини троянди до верхнього кута вироби. Така авоська, виконана з ошатною тканини, цілком може стати елегантним аксесуаром, що доповнює будь-який наряд.
Авоська - це не привіт з радянського минулого, а сучасний модний аксесуар. Тим більше, що її необов'язково купувати. Ви легко можете пошити собі ту модель, яку дуже хочете. Буквально один вечір - і ваша авоська готова.
Вам знадобиться
  • - тканина;
  • - ножиці;
  • - нитки;
  • - аплікації;
  • - підкладка.
Інструкція
1
Побудуйте викрійку. Найбільший плюс авоськи в тому, що форма її проста до неподобства. За основу легко підійде середнього розміру пакет-майка. Рівне його розправте, щоб він прийняв форму квадрата з ручками. Розкладіть його на тканини, приколіть швейними голками. Потім зробіть розмітку по тканині дрібному або звичайним шматочком мила. Не забудьте про припуски на шви, тобто від країв пакета відкладіть ще пару сантиметрів.
2
розкроєного шматків тканини вам знадобиться 4 шт. Дві на зовнішню частину авоськи, дві на підкладку. Зовнішня частина повинна бути трохи більше по краях, щоб їх потім легко можна було закласти всередину. Змітайте частини між собою з виворітного боку, залишивши вільними бокові шви. Тепер можна зшивати їх разом на машинці. Обробіть бічні шви. Найкраще для авоськи підійде білизняний шов. Це такий спосіб пристрочування, коли дві складені разом деталі повинні бути виворітними сторонами всередину (єдиний виняток у всій моделі). Зшиваєте, потім приутюживают. Це допомагає припуску виявитися всередині шва. І ще раз робите одну строчку. Залиште невеликий простір, щоб можна було вивернути сумку назовні.
3
Після того як виверне всю сумку на лицьову сторону, закладіть залишився отвір. Беріться за обробку ручок. Складіть їх по відношенню один до одного навпіл і зшийте зигзагом.
4
Тепер можна займатися декором. Пришийте до вашої авосьці який-небудь нехитрий бантик. Або прикрасьте її перекладної аплікацією. З такою авоською буде дуже приємно сходити в магазин і не брати поліетиленові пакети.
Корисна порада
Для виготовлення авоськи ви можете взяти абсолютно будь-яку тканину. В деяких випадках таким чином можна навіть вдихнути нове життя в старі джинси. Їх легко можна перетворити в оригінальну сумку з кишенями. Також при виготовленні авоськи можна використовувати абсолютно будь-які засоби декору - камені, пір'я, стрази, стрічки.