Як зшити кайт.

Багато хто, можливо, не знають, що таке кайт і, почувши дане слово, напевно задумаються, що мається на увазі під цією назвою. Кайт - це різновид повітряного змія, за польотом якого так люблять спостерігати всі діти. Крім цього, кайт и прийнято використовувати в якості обладнання для катання по воді, піску чи снігу. Можна зшити кайт самостійно.
Інструкція
1
Підготуйте велику площу для виготовлення кайт а. Кращим варіантом тут буде приватний двір, місце в гаражі або майстерні. При цьому пам'ятайте, що вам нічого не повинно заважати в роботі і простір слід очистити від зайвого сміття.
2
Купіть легку тканину (поліестер). Візьміть папір, формату А1 і нанесіть за допомогою фломастера або олівця ескіз крила. Виріжте ескіз.
3
Візьміть лекало першого крила і прикладіть його до тканини, закріпивши за допомогою шпильок або канцелярських кнопок. Це необхідно зробити для того, щоб папір не ковзала по матеріалу.
4
Візьміть імпульсний паяльник і за допомогою його виріжте деталь в двох примірниках. Склейте дві вирізані робили. Це можна зробити за допомогою двостороннього скотчу, товщина якого не більше 6 мм. При цьому склеювати половинки одержані крил необхідно внахлест (10 мм).
5
Пріобрітіте заздалегідь армовану стрічку шириною 1,5 см і довжиною близько 80 см. Ця стрічка необхідна для зміцнення шва хребта. Підготуйте швейну машинку і пристрочите стрічку при цьому необхідно зробити 3 шва «зигзаг» по краях і по центру стрічки і пристрочують від краю стрічки до краю кайт а.Вшейте капронову нитку в краю кайт а.
6
Зміцніть кромку кайт а за допомогою міцної тканини. Вшивається нитку таким чином, щоб по краях знизу залишалася петля, діаметром близько 10 см. Зробіть передню кромку кайт а за допомогою непромокаючої тканини і двостороннього скотчу. Матеріал при цьому слід підбирати щільний. Ширина окантовки повинна бути близько 6 см.
7
Підверніть по краю усього кайт а, приблизно, 10 см тканини, це зробить краю жорсткішими і крепкімі.Сделайте кишеню з міцної тканини, в якому буде закріплена арматура, пристрочивши його до кайт у. Ширина кишені, близько 8-10см. В якості тканини відмінно підійде звичайний ремінь безпеки автомобіля.Вирежьте в кишені за допомогою імпульсного паяльника дірки для Т-з'єднання. Будьте уважні, не забудьте зміцнити місця з'єднання строп. Це можна виконати з такої ж тканини, що і сам кишеню, не забувши зробити в цьому зміцненні по три отвори для стропи.
8
Зробіть невеликі отвори по краях кайт а на відстані в 5 см від краю. Проробіть прорізи для верхніх і нижніх з'єднувачів направляючої, розміром в 5 см.Установіте стопорне кільце.
9
Вставте в центральній прорізи кайт а Т-з'єднувач. Потім - підготовлену арматуру і зафіксуйте ее.Кайт готовий.