Як знайти клієнтів юристу.

Конкуренція на ринку юридичних послуг дуже велика, тому, щоб вижити, доводиться боротися за кожного клієнта. Відомо, що найдієвіший спосіб знайти клієнтів в даному напрямку діяльності - це «сарафанне радіо». Але як же тоді бути початківцям юристам?
Вам знадобиться
  • - реклама;
  • - домовленості про спільні продажах;
  • - менеджер з продажу.
Інструкція
1
Додайте рекламу в місцевих засобах масової інформації, на дошках оголошень, в спеціалізованих журналах. В оголошеннях вкажіть основні види ваших послуг і ваші конкурентні переваги, наприклад, низькі ціни і висока швидкість виконання.
2
Виготовте візитні картки, залиште їх у місцях скупчення ваших потенційних клієнтів . Це можуть бути агентства нерухомості, реєстраційна палата, податкова та інші установи «бюрократичної системи».
3
Чи не гидуйте рекламою в інтернеті. Найчастіше вона дає хороші результати. Ви можете почати вести блог на юридичну тему, брати участь в обговореннях на форумах, розміщувати контекстну рекламу, а також зареєструватися на спеціалізованих сайтах, які допомагають юристам знайти свого клієнта.
4
Зовнішня реклама рідко приносить хороші дивіденди для юридичних фірм, а більше служить для орієнтації на місцевості. Незважаючи на це ігнорувати даний спосіб не варто.
5
Домовтеся з різними агентствами нерухомості, бухгалтерськими та аудиторськими конторами про так званих крос-продажах. Це або спільні продажі декількох послуг різних фірм одному клієнту, або обмін цими клієнтами.
6
Також ви можете здійснювати холодні дзвінки по невеликим підприємствам вашого регіону, в яких немає власного юридичного відділу та пропонувати їм оформити з вами договір про абонементне обслуговування. Для цієї роботи ви можете найняти фахівця з продажу, який буде отримувати певний відсоток з надаваних вами послуг.
Корисна порада
При виборі рекламного інструменту слід враховувати особливості вашої цільової аудиторії. Наприклад, якщо ви спеціалізуєтеся на реєстрації фірм, найкраще буде розмістити оголошення поруч з податковою інспекцією і в бізнес-журнале.Так як краща реклама для будь-якої юридичної фірми - це хороші відгуки ваших колишніх клієнтів, вам необхідно завжди виконувати роботу на найвищому рівні.