Як привчити новонародженого є по режиму. скільки часу приділяти новонародженому.

З появою новонародженого малюка на світ виникає безліч питань, в числі яких як годувати, коли і скільки разів на день, чи потрібен режим або найкраще годувати на вимогу? Ці, цілком очевидні, питання хвилюють більшість жінок, які стали мамами первістків. Адже ті, хто вже має досвід материнства, знають, як себе вести з новонародженою дитиною і як привчити його їсти в один і той же час.
Інструкція
1
Привчати новонародженого їсти по режиму варто тоді, коли лактація вже налагоджена, тобто після закінчення перших тижнів життя дитини. За цей час мама вже починає розуміти потому який проміжок часу, після попереднього годування, починає прибувати молоко, скільки малюк з'їдає і як часто просить груди. Режим годування необхідно витримувати тому, що б уникнути таких неприємних явищ, як коліки. Інтервал між годуваннями повинен складати приблизно 2,5-3 години. Так пишуть в більшості посібників, однак на ділі, не завжди вдається його дотриматися. Причин тому може бути багато, наприклад, малюк не наїдається. В цьому випадку, варто приділити увагу тому, що їсть мама. Можливо, її молоко не достатньо жирне або молока мало, а значить, може знадобитися догодовування сумішшю.
2
Якщо малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, тобто вживає замість маминого молока суміш, то тут все набагато простіше, так як допускається ще й допаивание простою водою. Звичайно, давати воду можна і малюкам, які перебувають на грудному вигодовуванні, проте багато педіаторов цього робити не рекомендують, щоб у мами не зменшилася кількість молока. Щоб задовольнити смоктальний рефлекс часто використовують пустушку, так можна заспокоїти і голодний плач, поки мама готує суміш. Таким чином, можна контролювати час прийому малюком суміші, виводячи його на потрібний режим.
3
Найвірніший спосіб привчити дитину до одного режиму годування - це годувати його в одне і теж час. Відступати від усталених правил можна, коли малюк хворіє і потребує грудей не тільки з метою втамувати голод, але ще й заспокоїтися, відчути мамину захист. Не варто доводити новонародженого малюка до істеричного голодного плачу тільки заради того, що вам до прийому їжі по режиму не вистачає десяти хвилин. Це несуттєве відступ і цілком допустимо.
4
Під час неспання новонародженого намагайтеся приділяти йому більше уваги, грати, відволікати його увагу, робіть гімнастику, гуляйте. Якщо малюк починає вередувати, не прагнете відразу дати йому пляшечку з сумішшю або груди. Це загрожує тим, що його організм не встигне переварити їжу після попереднього годування, а це призведе до колік і неспокою, відрижки їжі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=IeUk5vSIeqg
Зверніть увагу
Найчастіше режим харчування у новонароджених, що знаходяться на грудному вигодовуванні, складається на вимогу. Однак і тут важливий режим, так як якщо годувати з великими проміжками, то за цей час молока може прибути дуже багато, а це загрожує лактостазом. Якщо годувати дуже часто, то молоко може не встигнути перетравитися, що призведе до колік у новонародженого і неспокою.
Корисна порада
Збалансоване і правильне харчування мами сприяє тому, що малюк з грудним молоком одержує всі необхідні речовини, наїдається і перебуває в гарному настрої, отже і легше переносить дво- тригодинні проміжки між кормленіямі.Іспользуйте пустушку для заспокоєння малюка, а не груди , в крайньому випадку можна дати Попит йому водички.