Як підключити домен до хостингу. Як підключиться домену.

Вирішивши створити свій сайт, варто заздалегідь потурбуватися про вибір домена і хостинг-провайдера. Далі належить зареєструвати сайт, і якщо ви розраховуєте на популярність свого сайту і тривалий час його роботи, краще розміщувати сайт на платному хостингу. При наявності готового сайту впоратися з цим завданням буде під силу навіть новачкам.
Вам знадобиться
  • - готовий сайт;
  • - аккаунт на Webmoney;
  • - придумане ім'я домена.
Інструкція
1
Як приклад можна використовувати сервіс Get Domain RU. Використовуючи веб-браузер, завантажте сторінку http://get-domain.ru/. Ознайомтеся з переліком пропонованих послуг, їх вартістю, і виберіть варіант, відповідний вашим вимогам. Перейдіть за відповідним посиланням на сторінку реєстрації. Уважно заповніть запропоновані поля форми.
2
В поле, де пропонується ввести адресу електронної пошти, введіть реально існуючу адресу, і уважно перевірте набране - на цю адресу буде відправлено лист, що містить логін і пароль. Коли ці дані отримані, поверніться на сайт і авторизуйтесь для входу в панель управління.
3
Поповніть свій рахунок, перевівши кошти зі свого рахунку в системі Webmoney.
4
В панелі керування перейдіть на сторінку замовлення послуг. Заповніть поля. Ім'я домена і буде веб-адресою сайту, уважно наберіть заздалегідь придумане ім'я. Якщо не хочете зробити доступною інформацію про власника домена , не відзначається опцію відображення персональних даних по команді whois.
5
Приступайте до безпосереднього підключення домена до сервера. Для прикладу, це буде хостер Spaceweb. Зайдіть в наданий вам хостинг-провайдером аккаунт. Знайдіть в панелі управління домена ми посилання на замовлення/перенос домена . Внесіть вже зареєстроване доменне ім'я, виберіть папку для подальшого розміщення файлів сайту. Відзначте чекбокс біля слова "Перенос", і підтвердіть згоду натисненням кнопки замовлення.
Зверніть увагу
При реєстрації домена може виявитися, що придумане вами ім'я вже було раннє зареєстровано іншою особою. Якщо домен активний і вчасно оплачений, можна спробувати викупити його у власника, але це може коштувати певну суму. Тому, заздалегідь продумайте кілька можливих варіантів, придумане на ходу в момент реєстрації ім'я може виявитися з часом не дуже вдалим.
Корисна порада
Якщо відразу після реєстрації сайт не доступний користувачам мережі інтернет, не поспішайте панікувати. Доступ до сайту по доменному імені стане можливий через деякий час. Дочекайтеся, поки наберуть чинності зміни на сервері реєстратора домену та оновляться дані на DNS-серверах. Для різних серверів це може займати від декількох годин до декількох діб. Через два-три дні сайт стане доступний для всіх користувачів.
Якщо ви вирішили створити свій сайт, то головне, що вам знадобиться (крім, зрозуміло, самої ідеї сайту і контенту, яким ви збираєтеся його наповнити) - це доменне ім'я та завантаження сайту на хостинг. Поставитися до цих речей слід відповідально, адже гарне ім'я - це вже півсправи. Можна зареєструвати сайт на безкоштовному хостингу, але цей варіант підійде вам лише в тому випадку, якщо ви новачок і боїтеся, що ваш проект може вийти неспроможним. Давайте в даній статті розберемо алгоритм роботи з платним доменом і платним хостингом.
Інструкція
1
Для прикладу візьмемо сервіс Get Domain RU. Щоб почати роботу, зайдіть на сайт http://get-domain.ru/. На цьому сайті детально ознайомтеся з цінами, пропонованими сервісом, виберіть оптимальні для вас варіанти і переходите на сторінку реєстрації. Форму заповнити дуже легко, так що з цим у вас не повинно виникнути труднощів.
2
В реєстраційній формі вкажіть свій реальний електронну адресу, на який вам прийдуть необхідні дані - логін і пароль. Знову зайдіть на сайт і увійдіть в панель управління.
3
За допомогою сервісу Webmoney поповните свій рахунок. Повідомлення про проведення грошової операції прийде на вашу електронну адресу.
4
Перейдіть у вкладку «Замовлення послуг». Заповніть наступні поля форми: домен, який ви купуєте, зона, «Відображати персональні дані по команді whois». Ви зможете закрити свої дані в тому випадку, якщо не захочете афішувати, на кого саме зареєстрований домен. Потім натисніть кнопку «Замовити». Після цього домен ваш.
5
Тепер підключіть домен до сервера. Для цього виберіть хостера. В даному випадку розберемо на прикладі роботу з хостером Spaceweb.
6
Зайдіть в свій аккаунт, потім перейдіть в панель «Управління доменами» - «Замовити/перенести домен». Тепер впишіть ім'я свого домену, виберіть папку, в якій будуть згодом розташовані файли вашого сайту. Далі виберіть чекер «Перенесення», і, зрештою, натисніть кнопку «Замовити», щоб підтвердити свій вибір.
7
Все настройки і приготування закінчені, ваш сайт отримав своє ім'я і тепер працюватиме. Але не лякайтеся, заробити він може через деякий час, іноді це може зайняти навіть до доби. Це пов'язано з деякими процедурами, такими, як зміни на сервері реєстратора або з кешуванням даних DNS. Дочекайтеся, коли ваш сайт запрацює, і отримуйте задоволення від його работи.Успехов вам і вдалої роботи!