Пошуки пропажі в домі: Як шукати ефективно.

Багато людей дуже часто втрачають речі в своїй квартирі. Довгі пошуки можуть нічого не дати, проте знайти загублену річ набагато простіше, ніж здається. Існують різні методики пошуку, від ретельного пошуку по всій квартирі, до екстрасенсорних прийомів.
Інструкція
1
Перш ніж починати пошук, треба грунтовно заспокоїтися, відкласти будь-яку суєту і спробувати згадати, що востаннє робилося з цією річчю. Згадати, які знайомі люди могли бачити ваші дії. Не треба стояти на своєму, намагаючись пригадати, де ви залишили річ, крім роздратування це нічого не дасть.
2
Буває, річ лежить на самому видному місці, накрита наспіх покладеної курткою.
3
Щоб було легше знайти якусь цінну річ, у неї має бути певне місце в будинку . У переважній більшості випадків, людина автоматично кладе річ на це місце і в сильній метушні забуває про це.
4
Іноді цінні предмети, такі, як монети або банківські картки, губляться в щілинах між плінтусом і стіною, гірше, коли банківська карта падає в щілину між дошками на підлозі. Якщо річ лежала на краю стола біля стіни і пропала, подивіться за столом. При наступному ремонті в квартирі, постарайтеся ліквідувати всі щілини, щоб у майбутньому виключити такі неприємні моменти.
5
Якщо річ загубилася у великій сумці, нічого не залишається, як викласти з сумки все, що там є і досконально перевірити.
6
Якщо точне місце пропажі невідомо, доведеться поетапно виносити все з кімнати, перевіряючи кишені, всі можливі пакети, коробки та інші об'ємні предмети і речі.
7
У деяких випадках, пошуку можна залучити навчену собаку, наприклад, якщо річ має стійкий запах.
8
Якщо пошуки не дають результатів, можна вдатися до екстрасенсорними дій. Вам знадобиться прямокутна металева рамка. Її можна зробити самому. З шматка сталевого дроту діаметром 2мм, можна тонше, згинається прямий кут, довжина одного боку приблизно 30см, інший 15см. Щоб рамка легко оберталася, її бажано вставити, короткою стороною, в пластиковий корпус від фломастера або інший відповідний. Розміри сторін рамки можуть бути і більше, на ваш розсуд, аби було зручно нею користуватися. Пошук за допомогою рамки не є панацеєю, але з його допомогою можна знайти металеві предмети. В руках різних людей, рамка буде вести себе по-різному. У багатьох вона обертається, а при знаходженні її над металевим предметом або каменем, зупиняється. Буває, рамка просто відхилена вперед або назад, а при знаходженні речі, відхиляється або в бік, або в протилежну сторону.