Як закріплюють наличники під прямим кутом.

Лиштви бувають зроблені з твердих деревоволокнистих плит, надтвердих ДВП або пластику. Рідше зустрічаються лиштви з рідкісних і цінних порід деревини. Але найпопулярнішими є лиштви, зроблені з соснових порід дерев.
Вам знадобиться
  • - фломастер;
  • - рулетка;
  • - реймус;
  • - пила;
  • - молоток;
  • - середнього розміру цвяхи.
Інструкція
1
Почніть роботу з закріплення лиштви, намітивши відступ лиштви від внутрішньої облямівки обв'язки. Величина відступу залежить від типу і розмірів вашого лиштви. Середня величина становить 4 мм. Ніякого особливого розрахунку для відступу не потрібно, дотримуйтесь своїм естетичних міркувань. Для виконання розмітки, візьміть реймус і встановіть його на ширину відступу, намітьте фломастером лінії відступу.
2
Візьміть пилку і відпиляйте лиштва, залишаючи невеликий припуск, від лінії розмітки. Під прямим кутом відпиляйте нижні кінці боковин.
3
Зіставте боковини з лінією відступу і щільно упріть їх в підлогу. Нанесіть з тильного боку на лиштва рису його перетину з поперечною планкою. Відпиляєте лиштва, додаючи 3 мм над рівнем риси. Перевірте, наскільки добре він з'єднується з перемичкою. Якщо деталі поєднуються нещільно, то відпиляйте лиштва ще раз, але трохи нижче. Підпилюйте лиштва до отримання потрібного результату.
4
Закріпіть лиштва по лінії відступу. Для цього, вбийте наполовину два цвяхи поруч з лінією відступу. Перевірте суміщення горизонтальній перемички з лиштвою ще раз і прибийте його цвяхами по лінії обв'язки дверної коробки.
5
стінах грань лиштви прибийте до каркасної перегородці стіни. Для того щоб поєднати суміжні поверхні, вбийте один цвях під кутом таким чином, щоб він проходив через край горизонтальної перемички в край лиштви.
Зверніть увагу
Прибивати лиштви остаточно потрібно тільки після того, як обробка стін буде повністю завершена. При необхідності зняття, прибитий міцно лиштва може поламатися.
Корисна порада
Щоб забезпечити додаткову надійність скріплення стиків, ви можете перед початком проведення робіт нанести на лінію стику лиштви смужку клею. Зайвий клей з легкістю стирається вологою ганчіркою.