Радіатори опалення: Як закрити естетично.

У нашій країн, з її досить суворим кліматом без радіаторів опалення не обходиться, мабуть, ні одне житлове приміщення. На жаль, зовнішній вигляд радіаторів , особливо якщо вони були встановлені багато років тому, здатний зіпсувати будь-який, навіть самий продуманий дизайн. Але витративши всього кілька годин вільного часу і застосувавши трохи фантазії, цю проблему можна легко вирішити.
Інструкція
1
Встановіть дерев'яну решеткуТакой варіант підійде для радіатора опалення, встановленого в підвіконної ніші. Проведіть необхідні заміри. Приготуйте необхідну кількість брусків, розмітьте місця їх кріплення і просвердлите отвори під шурупи. Стискаючи по кілька брусків струбцинами, скріпіть їх між собою за допомогою шурупів. Покрийте решітку декількома шарами меблевого лаку, дайте просохнути і встановіть в підвіконну нішу.
2
Зробіть решітку-плетенкуСделать і встановити такі грати не важко навіть початківцю майстру. Її оригінальний дизайн допоможе закрити радіатори опалення і додасть приміщенню закінчений і акуратний вигляд. Проведіть необхідні заміри і зберіть з дерев'яних брусків каркас решітки. Для з'єднання брусків скористайтеся шурупами. Переплетіть каркас бавовняними меблевими стрічками. Закріпіть стрічки із зворотного боку каркаса за допомогою степлера. Врежьте навісні петлі в задні стійки каркаса і з їх допомогою закріпіть решітку на стіні.
3
Повісьте екран-ціновкуЕтот варіант декору радіаторів опалення особливо гарний у поєднанні з очеретяними сонцезахисними циновками, встановленими на вікнах. Візьміть дерев'яну рейку і прикріпіть її до верхньої внутрішній стороні підвіконної ніші. Прикріпіть рогожу до рейки за допомогою степлера і металевих скоб.
4
Змонтуйте сеткуТакой варіант підійде для ванних кімнат. Знайдіть відповідний за розміром шматок мотузяній сітки. Наприклад, можна використовувати сітку від старого дитячого манежу. Змонтуйте над радіатором опалення невелику полку. Пригвинтите за допомогою оцинкованих або латунних шурупів до нижнього краю полки рейку. Вмонтуйте в підлогу два металевих стержня. Закріпіть верхній край сітки на рейці, а нижній - на стержнях. За бажанням сітку можна прикрасити аплікацією або іншими декоративними елементами. На поличці можна розмістити мило, шампуні чи будь-які інші речі, так необхідні у ванній кімнаті.