Як підключити до роутера другий ноутбук. Як підключити другий ноутбук до роутера.

Щоб створити і налаштувати таку локальну мережу, в якій всі пристрої будуть отримувати доступ до інтернету, рекомендують використовувати роутер (маршрутизатор). Для підключення до мережі ноутбуків і комунікаторів, необхідна наявність в цьому обладнання функції підтримки бездротової мережі.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор. Враховуючи той факт, що ви будете підключати до нього кілька ноутбуків , виберіть той пристрій, що підтримує можливість створення змішаної бездротової точки доступу. Тобто він повинен одночасно працювати з каналами 802.11 b, g і n.
2
Підключіть до Wi-Fi маршрутизатора харчування. Увімкніть пристрій. Знайдіть на його корпусі роз'єм Ethernet (LAN) і з'єднайте з ним мережеву карту ноутбука, використовуючи для цього виту пару.
3
Знайдіть канал WAN (Internet, DSL) і підключіть до нього мережевий кабель, наданий вам провайдером. Увімкніть ноутбук, з'єднаний з Wi-Fi маршрутизатором. Запустіть інтернет-браузер. Введіть в його адресний рядок IP маршрутизатора, який ви можете знайти в інструкції до обладнання. Перед вами відкриється web-інтерфейс налаштувань пристрою.
4
Перейдіть в меню WAN (Internet Setup). Заповніть це меню, керуючись при цьому вимогами провайдера. Не забудьте перевірити правильність логіна і пароля. Збережіть зміни.
5
Відкрийте меню Wi-Fi (Wireless Setup). Створіть бездротову точку доступу, вказавши її SSID (Ім'я), Password (Пароль) і типи радіосигналу і безпеки. Вибирайте ті параметри, з якими працюватимуть бездротові адаптери ноутбуків .
6
Збережіть настройки цього меню. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор. Для цього іноді потрібно відключити пристрій від електромережі.
7
Вимкніть кабель від ноутбука. Активуйте пошук бездротових мереж. Підключіться до тієї мережі Wi-Fi, яку ви нещодавно створили, запровадивши для цього необхідний пароль.
8
Повторіть процес підключення до Wi-Fi маршрутизатора з другого ноутбука. Переконайтеся в тому, що доступ в інтернет активний на обох пристроях. Якщо з'єднання відсутня, то скиньте настройки мережевих адаптерів і повторіть підключення до Wi-Fi мережі.