Як створити мережу між комп'ютерами з роутером.

Для створення якісної локальної мережі, в якій кілька комп'ютерів будуть одночасно отримувати доступ до інтернету, рекомендують використовувати роутер. Щоб підключити до даної мережі ноутбуки, виберіть роутер з підтримкою мережі Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi маршрутизатор;
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Для початку придбайте Wi-Fi роутер (маршрутизатор). Зверніть увагу на тип роз'єму, до якого буде підключений кабель провайдера. Якщо ви використовуєте DSL-інтернет, то на маршрутизаторі повинен бути присутнім порт з аналогічною назвою. В іншому випадку, придбайте Wi-Fi маршрутизатор з каналом WAN або Internet.
2
Підключіть придбане обладнання до мережі змінного струму та увімкніть його. З'єднайте з портом Internet (WAN, DSL) кабель провайдера. До роз'єму Ethernet (LAN), в свою чергу, підключіть мережний кабель. Другий його кінець з'єднайте з мережним адаптером ноутбука або комп'ютера.
3
Увімкніть цей комп'ютер. Запустіть інтернет-браузер і введіть в адресний рядок IP роутера. Якщо ви не знаєте початковий IP-адресу пристрою, знайдіть його в інструкції до нього. Після натискання клавіші Enter на сторінці браузера відкриється web-інтерфейс Wi-Fi маршрутизатора.
4
Відкрийте пункт WAN (настройка інтернету). Здійсніть настройку параметрів даного меню, враховуючи при цьому побажання вашого провайдера. Обов'язково введіть правильні логін і пароль, щоб успішно пройти авторизацію на сервері.
5
Збережіть настройки попереднього меню і перейдіть до пункту Wi-Fi (настройка бездротової мережі). Вкажіть ті параметри для пунктів даного меню, які підійдуть для роботи з адаптерами бездротового зв'язку ноутбуків. При виборі типу безпеки рекомендують вказувати WPA (2) -PSK, а не WEP. Збережіть налаштування цього меню. Перезавантажте Wi-Fi маршрутизатор.
6
З'єднайте стаціонарні комп'ютери з роз'ємами LAN (Ethernet) маршрутизатора. Підключіть до що з'явилася бездротової точки доступу ноутбуки і комунікатори.
7
Відкрийте web-інтерфейс пристрою і перейдіть в меню «Стан». Переконайтеся в тому, що авторизація на сервері провайдера пройшла успішно. Перевірте наявність інтернету в комп'ютерів, підключених до Wi-Fi маршрутизатора.