Як визначити аудіодрайвер.

Після установки операційної системи Windows необхідно перевірити сумісність драйверів для деяких пристроїв. Іноді навіть потрібно знайти і встановити нові драйвери для правильної роботи обладнання.
Вам знадобиться
  • - Driver Pack Solution.
Інструкція
1
Для початку відкрийте меню «Диспетчер пристроїв». Доступ до нього можна отримати з панелі керування або через властивості меню «Мій комп'ютер». Вивчіть список підключеного обладнання. Знайдіть назви пристроїв, виділених знаком оклику. В даному випадку це - звукова карта. Це означає, що для неї не встановлений відповідний драйвер.
2
Клацніть правою кнопкою миші по назві карти і виберіть пункт "Оновити драйвери». Клікніть по варіанту «Автоматичний пошук і установка драйверів». Дочекайтеся визначення існуючих драйверів. Для здійснення даного процесу необхідний доступ до інтернету.
3
У тій ситуації, коли автоматичний пошук драйверів не приніс результатів, знайдіть їх самостійно. Перейдіть на офіційний сайт виробника даної моделі звукової карти. Знайдіть у ньому розділ «Драйвери» або «Програмне забезпечення». Скачайте підходящі до вашої звукової карти і операційній системі програми і драйвери. Встановіть їх.
4
Іноді буває досить важко самостійно знайти драйвери. У таких ситуаціях рекомендують користуватися готовими базами даних. Скачайте та встановіть програму Driver Pack Solution.
5
Запустіть її. Відразу після запуску програма почне сканування ваших пристроїв, одночасно з цим визначаючи наявність відповідних драйверів. У лівій колонці програми виберіть пункти «Режим експерта» і «Установка драйверів».
6
Для запобігання проблем при установці драйверів виділіть параметри «Тиха установка» і «Встановлювати недописані драйвери». Тепер відкрийте вкладку «Драйвера».
7
Виділіть пакети драйверів, які ви хочете оновити або встановити. Натисніть кнопку «Встановити». Дочекайтеся завершення цього процесу. Перезавантажте комп'ютер. Це необхідно для застосування деяких встановлених драйверів.
Завершальним етапом установки операційної системи є її налаштування та установка драйверів. Іноді підбір відповідних драйверів займає багато часу, але цей процес можна значно полегшити.
Вам знадобиться
  • - Sam Drivers;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Якщо ваш комп'ютер або ноутбук підключений до інтернету, то скористайтеся автоматичним пошуком драйверів. Відкрийте властивості пункту «Мій комп'ютер» і перейдіть до диспетчера пристроїв.
2
Знайдіть вашу звукову плату серед іншого обладнання. Клацніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть пункт "Оновити драйвери». У вікні вкажіть варіант «Автоматичний пошук і установка драйверів».
3
Можливо, даним методом не вдасться підібрати необхідні драйвери. Спробуйте самостійно знайти потрібні файли в інтернеті. Відкрийте сайт виробника вашої звукової карти. Знайдіть у ньому розділ «драйвери» або «програми». Скачайте відповідний комплект драйверів і програмного забезпечення.
4
Найімовірніше, після установки програми вже не буде потрібно додатковий пошук драйверів. Якщо ви не знайшли пакет драйверів для даної моделі звукового адаптера, то скачайте програми, які підходять для подібних моделей.
5
Якщо ви не змогли знайти необхідний драйвер, або він просто відсутній на сайті, то скачайте програму Driver Pack Solution або Sam Drivers. Запустіть викачане додаток.
6
У випадку з програмою Sam Drivers запустіть файл RunThis.exe. Виберіть пункт Driver Installer Assistant. Дочекайтеся завершення сканування встановленого обладнання і пошуку відповідних комплектів драйверів.
7
Встановіть галочки навпроти тих драйверів, які потрібно встановити чи оновити. Натисніть кнопку «Виконати завдання для вибраних пакетів драйверів». Дочекайтеся оновлення або установки драйверів.
8
Перезавантажте комп'ютер. Переконайтеся в тому, що звуковий адаптер працює стабільно.
Зверніть увагу
Чи не рекомендують оновлювати драйвери для того пристрою, який вже працює без збоїв. Далеко не завжди новий комплект драйверів збільшує якість роботи обладнання.