Як подивитися DVD на комп'ютері. Як подивитися диск відео на комп'ютері.

DVD - це цільовий багатофункціональний диск, який призначений для запису мультимедіа та відтворення файлів. Існує безліч віртуальних плеєрів, за допомогою яких можна переглядати DVD-диски.
Вам знадобиться
  • - Media Player Classic;
  • - Windows Media Player;
  • - PowerDVD;
Інструкція
1
Найпростіший спосіб перегляду DVD-диска - це використання стандартного Windows Media Player. Вставте диск в привід вашого персонального комп'ютера. Натисніть кнопку, щоб дисковод закрився. Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми» і відкрийте програму Windows Media Player. У діалоговому вікні у лівій верхній частині клікніть по посиланню «Файл», далі - «Відкрити». Вкажіть точний шлях до місця розташування DVD-диска. Але дана програма не завжди може прочитати цифрові підписи та кодування диска.
2
Більш надійне і повноцінне програмне забезпечення - це CyberLink PowerDVD v 11.0.1620.51. Придбайте дану версію ліцензійної програми в спеціалізованому магазині. PowerDVD може прочитати всі формати, наприклад, MPEG (AVI, MPG, MPEG, MP2, MP3, M1V і M2V), QuickTime (MOV і QT), MIDI (MID і RMI), аудіо (Dolby AC3, WAV, ASF, WM, WMA, WMV).
3
Вставте диск у привід вашого персонального комп'ютера. Закрийте привід. Відкриється діалогове вікно установки програми. Вкажіть місце, в яке буде інстальована програма. Натисніть «Далі». Коли процес буде завершений, перезавантажте операційну систему, щоб всі зміни та оновлення вступили в силу.
4
Запустіть програмне забезпечення на вашому комп'ютері . Вставте DVD-диск в привід ПК. PowerDVD запустить меню диска. Виберіть початок фільму і клацніть по ньому лівою кнопкою мишки. Перегляд почнеться.
5
Також переглянути DVD-диск можна за допомогою Media Player Classic Home Cinema. Завантажте безкоштовну програму K-Lite Mega Codec Pack 7.7.0. Встановіть це програмне забезпечення на ваш персональний комп'ютер. Зайдіть в «Пуск» - «Всі програми» і запустіть цей додаток. Клацніть по випадному списку «Файл» і вкажіть точний шлях до DVD-диску. Приступайте до перегляду.
HD - це параметр відеофайлу, що характеризує його якість. HD-відео характеризується високою роздільною здатністю зображення, що вимагає від пристроїв обробки та відтворення витрат певних системних ресурсів.
Вам знадобиться
  • - програма для перегляду Blue-Ray дисків.
Інструкція
1
Вивчіть конфігурацію вашого комп'ютера. Переконайтеся в тому, що відеокарта має підтримку відтворення відео високої чіткості, а також володіє достатньою кількістю пам'яті для його обробки. Процесор та оперативна пам'ять комп'ютера також відіграють важливу роль при перегляді. Якщо ресурсів буде досить, це не гарантує вам безпроблемного відтворення фільмів, оскільки в деяких випадках зміна картинок відеозапису сповільнюється.
2
З'ясуйте роздільну здатність вашого монітора. Для цього найкраще подивитися характеристики моделі в інтернеті. Найкраще для перегляду відео високої чіткості підійде монітор з діагоналлю від 21 дюйма, при цьому якість зображення не загубиться. Природно, кращим варіантом буде широкоформатний дисплей, однак звичайний теж цілком підійде для ваших цілей.
3
Переконайтеся в можливості підключення Blue-Ray дисковода. Також можливість перегляду відео високої чіткості є і без нього, головне, щоб на вашому жорсткому диску було достатньо пам'яті для зберігання великого обсягу інформації.
4
Встановіть на ваш комп'ютер спеціальний плеєр для перегляду Blue-Ray дисків. Без нього відеофайли відтворюватися не будуть. Подібні програми ви можете завантажити з інтернету або знайти на дисках.
5
Якщо ви хочете відтворити відео високої чіткості з жорсткого диска комп'ютера, для цього відкрийте програвач, що підтримує потрібний вам формат файлу. За допомогою кнопки «Огляд» вкажіть шлях його знаходження і додайте відеозапис в список відтворення.
6
Якщо вам не вистачає системних ресурсів для повноцінного перегляду відео HD, поліпшите параметри шляхом заміни процесора або відеокарти. Чим більше оперативна пам'ять відеоадаптера, тим більше зображень він зможе обробити в певну одиницю часу, а частота кадрів - один з найважливіших атрибутів відео високої чіткості.
Зверніть увагу
Перш ніж купувати пристрої для відтворення HD-відео, ознайомтеся з системними вимогами, зазначеними на упаковці диска.
Корисна порада
Встановіть стандартний програвач, що підтримує як відтворення відеофайлів з жорсткого диска, так і з Blue-Ray носіїв.