Як освітлити волосся чорного кольору. чи потрібна фольга при смивке.

Освітлити волосся чорного кольору з першого разу зазвичай не виходить. Для того щоб домогтися потрібного відтінку і не спалити їх, освітлення проводять поступово, з кожним разом фарбуючи волосся все більш і більш світлими відтінками.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - окислювач;
  • - освітлюючий порошок;
  • - фольга;
  • - смивка.
Інструкція
1
Офарблюйте волосся професійними фарбами, що продаються в магазинах перукарського приладдя. Вони коштують не набагато дорожче фарб класу мас-маркет. Професійні фарби дають на волоссі той відтінок, який був у палітрі. Крім того, вони не так сильно псують волосся , що важливо при освітленні чорного волосся.
2
Якщо ваші волосся були до цього пофарбовані, то виберіть фарбу на 2-3 тони світліше вашого натурального. Для того щоб дізнатися ваш тон, візьміть палітру фарб для волосся в магазині і порівняйте колір волосся в палите з вашим. Якщо ваш тон 3, то фарба вам потрібна 5-6 тони, якщо у вас 5 тон, то 7-8 і т.д.
3
Купуйте 9% окислювач до фарби. Зазвичай фарба змішується з окислювачем в співвідношенні 1: 1, тобто на тюбик фарби в 60 мл вам знадобиться 60 мл окислювача. Серія спеціальних блондинів (12 тон) змішується з окислювачем в співвідношенні 1: 2. Прочитайте інструкцію до фарби або поцікавтеся у продавця, скільки окислювача вам знадобиться.
4
Нанесіть фарбу на чисті сухі волосся . Витримайте належний час і змийте. Якщо ви плануєте ще раз освітлювати волосся , то зробіть проміжок в 2 тижні.
5
Ви можете поступово освітлювати чорні волосся мелірування. Для його проведення змішайте осветляющий порошок і 12% окислювач у співвідношенні 1: 1. Порошок і окислювач також продаються в магазинах професійної косметики. Наріжте фольгу смужками шириною 10-12 см і довжиною близько 30 см. Візьміть тонку пасмо волосся, підкладіть під неї фольгу. Нанесіть на волосся фарбу і загорніть фольгу наверх до коріння. Повторіть те ж саме з іншими волоссям. Змийте фарбу з волосся через 30-40 хвилин. Наступне мелірування робіть через 3-4 тижні на інші пасма волосся. Поступово все волосся освітлити, і меліровать потрібно буде тільки прикореневу зону.
6
Якщо ваші волосся були до цього пофарбовані в темний колір, то зробіть змивку. Придбайте спеціальні засоби для цього в магазині. Вони можуть називатися засобами для декапажа, коректорами кольору, емульсіями для видалення стійких фарб. Нанесіть на сухі волосся склад для декапірованія (змивки), витримайте час, вказаний в інструкції, а потім промийте волосся водою. Разом зі змивом з волосся буде віддалятися пігмент. Якщо фарба вимилась недостатньо, то нанесіть змивку повторно вже на вологі волосся .
7
Після змивки, якщо отриманий колір вас не влаштовує, освітлити волосся стійкою фарбою. Для освітлення на 1 тон користуйтеся 6% окислювачем, на 2-3 тони - 9%.