Як пофарбувати волосся в червоний колір. Як пофарбувати темне волосся в червоний.

Фарбують волосся багато жінок. Але на на такі яскраві привертають увагу відтінки, як червоний, вирішуються рідко. Це не дивно - таке перевтілення вимагає відповідального підходу і професіоналізму майстра.
Вам знадобиться
  • -оттеночний бальзам;
  • -або стійка фарба
Інструкція
1
Якщо ви хочете поекспериментувати і з'ясувати, чи піде червоний колір волосся саме вам, використовуйте оттеночний бальзам. Як правило, у відтінкових бальзамів доступна ціна, упаковки вистачає на два-три рази. Їх гідність - у відсутності перекису водню і аміаку, шкідливих для здоров'я волосся. В середньому така нестійка фарба тримається на волоссі 2-3 тижні, якісь марки менше, якісь дольше.В дійсності вже тиждень фарба поступово почне змиватися, ставати менш насиченою, а потім і зовсім змінить колір . Вам доведеться або підфарбовувати волосся , або чекати поки фарба повністю змиється. Але це не обов'язково відбудеться швидко. Не забувайте і про відростають коріння.
2
Існують також стійкі фарби різних відтінків червоного. Вибираючи фарбу, орієнтуйтеся на поради професіоналів та відгуки випробували її на собі жінок, а не на рекламу. Враховуйте, що, незалежно від відтінку самої фарби, підсумковий результат буде залежати і від ваших вихідних даних. Якщо ви блондинка, після фарбування ви можете отримати червоний, яскраво червоний колір волосся. Якщо ви брюнетка, то фарба може бути і не помітна на вашому волоссі, а всього лише відливати коричневим або бардовим. Так що при вихідним темним відтінку волосся доведеться попередньо осветляться.Решаясь на серйозні експерименти з волоссям, краще вирушайте в хороший салон. Знайдіть фахівця з позитивними відгуками, якому ви будете довіряти. Так ви зможете не боятися, що замість червоного колір а вийде якийсь інший несподіваний відтінок. Це тим більше актуально, якщо у вас вже пофарбовані волосся - повторна забарвлення може лягти нерівномірно.
3
Деякі жінки сподіваються отримати волосся червоного колір а за допомогою натуральних засобів і помилково вважають, що в цьому їм допоможе червона хна. Насправді, цей природний барвник надасть вашій зачісці швидше рудуватий, мідний відтінок. Хна тримається на волоссі довго і на неї погано лягає звичайна стійка фарба - майте це на увазі.
Зверніть увагу
Якщо вам до душі червоний колір, але ви побоюєтеся настільки радикальних змін, спробуйте для початку забарвити окремі пасма
Корисна порада
Перш ніж придбати той чи інший засіб, дізнайтеся відгуки про нього (наприклад, почитайте в інтернеті). Якщо занадто багато незадоволених покупців, краще звернути свою увагу на який-небудь інший продукт.