Як поміняти електронні квитки. чи можна поміняти електронний квиток на поїзд.

Життя мандрівників повна сюрпризів. Часом обставини можуть помінятися непередбачуваним чином, і заплановану поїздку доводиться відкладати. Що ж робити, якщо квитки вже куплені?
Інструкція
1
На даний момент всі авіакомпанії і каси залізничних квитків перейшли на систему онлайн бронювання. Вносячи дані покупця в базу даних, транспортні компанії гарантують закріплення місця в літак або поїзді за покупцем, при цьому інформація про продаж квитка практично миттєво надходить в усі системи онлайн бронювання. Коли мандрівник проходить реєстрацію перед поїздкою, йому достатньо пред'явити паспорт, і адміністратор знайде його квиток в базі даних компанії. Це значно полегшує життя пасажирам, адже тепер вони застраховані від проблем з втраченим або забутим будинку квитком.
2
При покупці електронних квитків пасажиру пропонується роздрукувати дані квитка. Така роздруківка служить нагадуванням мандрівникові, але не є документом, що підтверджує право на проїзд.
3
Щоб повернути чи обміняти електронний квиток на рейс авіакомпанії, Аерофлот, зверніться в Службу Інформації та Бронювання за безкоштовними цілодобовими телефонами (495)223-5555 в Москві і 8-800-333-5555 на території РФ. Ви зможете поставити оператора в курс справи і дізнатися подальші інструкції. Тримайте при собі паспорт і роздруківку електронного квитка, щоб оператор зміг ідентифікувати вашу особу.
4
Якщо вам необхідно поміняти або повернути квиток компанії «ВІМ-АВІА», зверніться до служби підтримки компанії, відправивши лист за адресою helpdesk@vim-avia.com. У тексті листа вкажіть свої ПІБ, контактний телефон, номер квитка, номер рейсу, номер броні, дату вильоту. Повернувши квиток, ви отримаєте назад свої кошти. Після цього замовте квиток повторно.
5
Змінити квитки авіакомпанії S7 можна в будь-якому офісі компанії з 9 до 13 годин. Так само ви можете провести дану операцію на сайті компанії в розділі «Мій квиток» або за телефоном 8-800-200-000-7, скориставшись підказками оператора. Для обміну або повернення квитка повідомте свої паспортні дані; перші і останні чотири цифри пластикової карти, яка була використана для покупки авіаквитка. Щоб операція пройшла швидше, вкажіть маршрут перельоту і номер броні.
6
Змінити квитки на поїзд можна виключно в касі залізничного вокзалу: це відноситься як до електронних, так і до традиційних квитках. При обміні пред'явіть роздруківку квитка та паспорт.
Зверніть увагу
Обмін і повернення квитка передбачає взяття деяких штрафних санкцій. Чим ближче дата вильоту, тим менше грошей вам вдасться повернути за повернутий квиток.