Як заробити гроші на перекладі.

Робота перекладачам в мережі завжди вважалася непоганим методам заробітку, але не для кожного вона підходить. На сайтах сервісів з перекладу через інтернет можна заробляти хороші гроші , але потрібно вміти на них орієнтуватися і швидко реагувати на отримані завдання. Конкуренція в цьому бізнесі висока, але щороку потрібно все більше співробітників. Багато компаній шукають саме незалежних перекладачів, з тієї причини, що вони просто не мають їх у штаті.
Інструкція
1
Відвідайте такі сайти як Переведем.ру, Free-lancers.net, Free-Lance.ru, де ви можете знайти відповідним вам замовлення, або самі додайте свою резюме або заявку на роботу. Щодня тисячі людей звертаються до цих ресурсів за допомогою в усних і письмових перекладах.
2
Працюйте перекладачем видалено на біржах, форумах і подібних сайтах. На них необхідно пройти реєстрацію, щоб отримати доступ до перегляду всіх замовників/виконавців і почати заробляти. Чим більше оголошень ви переглянете, чим більше часу проведете на даних сторінках, тим вище ймовірність знайти хороші замовлення.
3
На багатьох сервісах, після успішного проходження реєстрації, є можливість прийняти свою участь в партнерській програмі і отримувати певний відсоток від наведених вами людей на цей ресурс, в незалежності від того, будуть вони замовниками або перекладачами.
4
Знайшовши потрібний вам замовлення, який повністю буде влаштовувати вас як за ціною, так і по терміну його здачі, подайте заявку про те що ви беретеся за виконання даного замовлення. Уточніть у замовника все цікавлять вас деталі за допомогою особистого листування або інших систем спілкування. Заздалегідь дізнайтеся складність тексту, його особливості, чи існують якісь незвичайні вимоги до перекладу та інше. Можливо ви захочете побачити текст перш ніж приступати. Така можливість надається кандидатам на виконання.
5
Після виконання завдання отримаєте належне винагороду. Оплату приймайте через системи платежів Яндекс.Деньги, Webmoney, розрахунковий рахунок або іншими способами. Можлива система повної або часткової передоплати роботи, але зазвичай такі умови існують тільки для перевірених перекладачів.
6
Зверніться в агентства перекладів. Зазвичай вони приймають на роботу позаштатних співробітників. У міру надходження завдань, ви будете отримувати їх особисто, прийшовши в офіс, або по інтернету. У подібних установах дуже цінуються співробітники, які знають кілька іноземних мов. При якісною і регулярній роботі можливе зарахування в штат на постійній основі зі стабільним окладом.
7
Додайте оголошення про перекладі текстів на студентських сторінках або в навчальних закладах. Подібні послуги часто необхідні в процесі навчання.
Добре знання іноземної мови навряд чи може бути зайвим майже для будь-якої людини. Більш того, даний навик може стати непоганим джерелом доходу. Заробити на перекладі тестів можна без істотних вкладень та ризиків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - преса.
Інструкція
1
Проведіть аналіз перекладацьких послуг, які надаються компаніями вашого міста. Довідаєтеся про вартість і терміни виконання роботи, дізнайтеся деякі тонкощі і нюанси, наприклад, збільшення ціни за терміновість або складність тексту.
2
Визначте розцінки за свої послуги, ґрунтуючись на даних попереднього дослідження. Встановіть такі ціни, щоб ваші послуги як фрілансера були конкурентноздатні. Заздалегідь продумайте, які види перекладів ви зможете виконувати, чи зможете взятися за великі обсяги роботи, вузькоспеціальні тексти, переклад з російської на іноземну мову. Якщо у вас є диплом перекладача, ви зможете завіряти свої переклади у нотаріуса або в державних установах. Інші документи (сертифікати, міжнародні свідоцтва), як правило, не підходять для цієї мети. Встановіть окрему ціну за подібну послугу.
3
Обзаведіться необхідними ресурсами для роботи. Як мінімум, ви повинні мати комп'ютер з виходом в інтернет, а також необхідні для вас спеціальні програми. Якщо збираєтеся працювати в якій-небудь певній сфері, знайдіть тематичні словники, довідники, нормативну документацію.
4
Займіться просуванням своїх послуг. Використовуйте паралельно кілька методів. Додайте оголошення або невеликий рекламний банер на інтернет-сайтах та у друкованих виданнях, пов'язаних з пошуком роботи. Оформіть прайс-лист на свої послуги і розішліть його по великим компаніям. Додати сторінку в інтернеті, присвячену ваших послуг. В перспективі і за умови грамотного просування ваш особистий сайт може стати інтерактивної майданчиком для залучення нових клієнтів, спілкування, відгуків та обміну досвідом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=PLGOzfNI4pU
Корисна порада
Щоб ваша діяльність була законною, необхідно зареєструватися як індивідуальний підприємець і вчасно платити податки.