Як намалювати будинок дитині. Як намалювати поросят з дитиною.

Малювати будиночок для дитини - одне задоволення. Якщо включити фантазію на всю потужність і озброїтися папером, фломастерами, кольоровими олівцями, фарбами, то будинок може вийти на славу. Як намалювати будинок дитині?
Вам знадобиться
  • олівець м'який, ластик, аркуш формату А4, фарби, кольорові олівці
Інструкція
1
Почніть малювати з загальних ліній. На першому етапі ви вкладаєте в малюнок те, що хочете побачити в кінці. Визначте площу вашого будиночок а, число поверхів. Ви самі вирішуєте питання по розмірах.
2
Прорисуйте деталі конструкції. Все залежить від вашого вибору: малюєте ви маленький будиночок або кам'яний замок. Необхідно вказувати на такі дрібниці. Невеликі споруди краще не обводити. Кам'яний гігант повинен виглядати масивним і відрізнятися неприступністю стін.
3
Намалюйте дах у вигляді трикутника. На даху можна намалювати черепицю. А основу будинку малюйте у вигляді прямокутної форми. Не забудьте намалювати віконце. Кількість вікон залежить від числа поверхів будинку, від його розміру. На підвіконнях можна намалювати горщики з квітами. А який будинок обійдеться без труби? Не забудьте намалювати і її. Якщо ви малюєте казковий будинок, то його можна зобразити у вигляді величезної гарбуза або піраміди.
4
Декоруйте будиночок . Ви можете на його стінах зобразити різні візерунки. Дайте волю своїй фантазії.
5
Намалюйте двері. Це один з головних елементів будинку. Можна намалювати навіс над дверима. З боку двері зазвичай малюють ганок. Число сходинок вибирайте самі, це залежить від розмірів вашого зображуваного будинку. Якщо ваш будинок багатоповерховий, то красиво виглядатимуть намальовані гвинтові сходи. Крім того, якщо ви малюєте чарівний замок, то навколо його можна намалювати літаючих дракончиків, середньовічних лицарів. У вікні замку зобразити прекрасну принцесу.
6
Зобразіть надвірні споруди, гарний паркан. На ньому можна намалювати барвистого півника. Навколо будинку намалюйте дерева і квіти. Біля будиночок а можна зобразити пасуться тварин: корову, поросят, коня. Намалюйте небо, сонце і за бажанням - хмари.
7
Прикрасьте ваш малюнок. Оцініть ваш малюнок. Якщо він вдався, то його можна повісити на стіну і милуватися своїм твором. І дитина буде радіти разом з вами.
Корисна порада
Для малюнка користуйтеся фарбами і олівцями.