Як намалювати маму з дитиною.

Мама - це найрідніша людина на світі. Вона завжди поруч, мати ніколи не кине свою дитину, дасть добру пораду. Для будь-якої дитини вона сама хороша, красива. Як можна намалювати маму з малюком?
Вам знадобиться
  • Олівці, ластик, аркуш паперу формату А4
Інструкція
1
Зобразіть маму , яка тримає за руку дитину. Посередині аркуша зробіть начерк олівцем. Почніть з овалу обличчя мами. Розділіть його на дві рівні частини вертикальною лінією, а горизонтальними лініями відзначте лінії очей, рота і носа. Потім кожну з цих частин розділіть лініями по горизонту. Таким чином, нижній штрих - це лінія рота, а верхня лінія - це очі.
2
Намалюйте волосся. Якщо хочете, можете зробити чубок. Від овалу потрібно провести осьову лінію вниз і відзначити лінію талії. Тепер можна намалювати руки. Їх можна зобразити у формі дуг, які випуклі назовні. Потім необхідно позначити межі сукні. Дві лінії по вертикалі нижче сукні будуть ногами.
3
Намалюйте очі, рот, ніс мамі на намічених лініях овалу. Намалюйте їй сукню. Пальці рук повинні бути чітко промальовані. В руках вона може тримати букет квітів. Малюючи маму , враховуйте пропорції дорослої людини.
4
Почніть малювати дитини поруч з мамою. Дитину малюйте також як і маму , тільки з меншими пропорціями. Намалюйте дитині обличчя, тулуб, руки, ноги. Якщо хочете намалювати дівчинку, то волосся краще зробіть білявими і намалюйте бантики у волоссі. Руки починайте малювати у вигляді опуклих дуг, одна з яких з'єднується з рукою мами. Прорисуйте пальці рук.
5
Намалюйте їй коротеньку сукню. На ніжках можна намалювати туфельки чи босоніжки. Коли ви намалювали маму з дитиною, можна намалювати пейзаж, навколишній їх. Це може бути луг, ліс, водойма або поруч з ними можна зобразити житло, будиночок, в якому вони живуть.
6
Розфарбуйте малюнок олівцями. Варіантів багато. Все залежить від того, яка зовнішність у мами, якого кольору в неї волосся, може, ви хочете її представити такою, якою ви самі бажаєте. Не забудьте показати цей малюнок своїм рідним чи друзям. Вони оцінять вашу творчість.
Зверніть увагу
Як намалювати фігуру дитини самого маленького. Наймолодша вікова група - діти до 3 років. У цей період діти відрізняються активним ростом, пропорції тіла швидко змінюються: висота голови по відношенню до довжини тіла складає 1: 4 або 1: 4,5. У дітей цього віку, як правило, велика голова і животик, коротка шия і відносно довгі руки.
Корисна порада
Зараз ми покажемо вам як легко і просто намалювати смішного мультяшного дитини. Крок 1. Намалюйте овал, похилений набік, а під овалом коло. Овал розділіть лінією рівно навпіл. Крок 2. Обведіть ще раз голову і прірісуйте вуха. Крок 3. Намалюйте дитині локон на лобі. Використовуючи лінію на обличчі, намалюйте великі очі. Додайте посмішку і пару ліній на вухах. Крок 4. Тепер займемося тілом дитини.