Як закласти фундамент під будинок.

Саме фундамент виступає основою будь-якого будинку. З нього починається будь-яке будівництво. Тільки надійний фундамент може забезпечити будові довговічність. Необхідно дотримуватися технологію укладання.
Інструкція
1
Від виду грунту повністю залежить глибина, на яку буде закладатися фундамент . Також потрібно при цьому врахувати глибину промерзання і рівень грунтових вод. Дані показники можна визначити, якщо вирити колодязь глибиною близько 2 метрів. Закладка фундамент а повинна проводитися нижче глибини промерзання грунту.
2
Необхідно бути гранично уважним при зведенні будинків на пилових пісках, які насичені водою. Проблеми можуть виникнути і з мулистих і лесовидних грунтом. В якості природного підстави вкрай не рекомендується використовувати рослинні грунти і торфовища.
3
Якщо природний ґрунт не може забезпечити хорошу стійкість споруджуваного на нього будівлі, потрібно займатися пристроєм штучного підстави. Найпростішим штучним підставою вважається пісок і щебінка. Їх найкраще застосовувати тоді, коли за геологічними умовами необхідно пристрій глибоких фундамент ів. У даній ситуації підставу буде замінювати частину бутової кладки фундамент а. Досить часто використовують піщані і щебеневі фундамент и для збільшення площі передачі тиску на грунт від підошви фундамент а.
4
Під несучі стіни будинку необхідно робити фундамент шириною, залежною від допустимого навантаження на грунт, а також від навантаження на грунт, створюваної стінами. Для початку необхідно намітити місце розташування фундамент а. Розбити цю площу можна за допомогою шнура і великого кутника. Розміри повинні бути кілька разів перевірені. На відстані 1 метра від кілочків повинна бути встановлена обноска, яка складається із стовпів з прибитими на рівні 1 метра від землі дошками. Після цього необхідно ретельно перевірити і усунути наявні несправності. Щоб визначити товщину стіни фундамент а потрібно по обидва боки перших осей натягнути другий. По обох осях на землі проводять лінії і намічають контури внутрішньої і зовнішньої сторін фундамент а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=iUQdetAqO_M