Як налаштуватися на удачу.

Вважається, що будь-яка людина може притягнути до себе те, про що говорить і думає. Таким чином, можна налаштуватися і на те, щоб удача, завжди супроводжувала вам на життєвому шляху. Наведені нижче рекомендації допоможуть вам привернути до себе увагу пані Фортуни.
Інструкція
1
Насамперед, вам необхідно стати позитивною людиною. Це найбільш складний пункт, але саме від його виконання залежить успіх всього настрою в цілому. Поспостерігайте за собою, як ви ставитеся до себе, до оточуючих людей, до тварин. Необхідно позбутися таких негативних емоцій у вашому житті, як злість, заздрість, ревнощі і т.п. Багато здивуються, оскільки вважають, що для людини взагалі властиво випробовувати дані негативні емоції, адже в житті панує несправедливість. Маючи такі думки, ви не тільки відженете від себе удачу , але і зробите своє життя нестерпним.
2
Вчіться прощати, довіряти і дякувати вищі сили за все те хороше, що є у вашому житті. Якщо ви вважаєте, що у вас немає нічого позитивного, а тільки проблеми, то проаналізуйте більш ретельно свою ситуацію. Дах над головою, робота, сім'я, сміх дитини, красиву квітку, їжа, сонячний день, теплий дощик і т.д. - Абсолютно все це для вас. Якщо вам ніяк не вдається позбутися негативу, то погляньте на все під іншим кутом. Кожна невдача - це, насамперед, досвід, який робить вас сильніше і розумніше. Засвоївши це знання, вам буде легше дивитися на складні ситуації, з якими ви стикаєтесь.
3
Кожен раз, коли випадає чергове випробування, пам'ятайте, що удача завжди супроводжує вам. У цьому допоможуть афірмації, вимовлені щодня по кілька разів. Наприклад, вставши вранці, погляньте на себе в дзеркало і задайте дню позитивний напрямок. Скажіть: «Настав один з найбільш вдалих днів у моєму житті». Навіть вимовляючи такі слова, як успіх, удача, щастя, радість і т.п. ви формуєте у своїй свідомості позитивний настрій, який, безсумнівно, позначаться у вашому житті.
4
Завжди підтримуйте в собі впевненість, що все, що відбувається з вами призведе в кінцевому підсумку до вдалої розв'язки. Не турбуйтеся з приводу того, що життєвий шлях загорнув не в ту сторону, в яку ви розраховували. Швидше за все, це найбільш кращий спосіб для вас. І ви переконаєтеся в цьому надалі. А кожен новий день буде доводити, що удача завжди йде поруч з вами.
Удача є одним з важливих факторів успіху. Деякі люди вміють налаштовувати себе на удачу . Як би старанно ви не йшли до досягнення мети, з "попутним вітром" буде веселіше і простіше домогтися результату.
Інструкція
1
Будь-яка справа, велике чи маленьке, потребує уваги. Це - правило номер один. Відпочиньте від усього навколишнього і направте увагу на обдумування майбутньої завдання. Для маленького справи будуть потрібні секунди, для великого можуть знадобитися роки. Чим ретельніше ви поставитеся до справи на етапі обдумування, тим менше часу витратите на наступних етапах.
2
Якщо ви будете думати про завдання, як про щось нездійсненним, недосяжне, трудомісткому, увага стане деструктивним. Відкиньте цей варіант. Кожній людині під силу «зловити» удачу і змінити своє життя.
3
Розвивайте віру в себе і в те, що все вийде. Якщо ви закоренілий песиміст, доведеться попрацювати над цим пунктом. Підберіть відповідні афірмації і повторюйте їх: «Я вірю в себе і у власні сили», «Удача любить мене», «Я люблю життя, і вона відповідає мені взаємністю». Робіть це з легким серцем.
4
Намагайтеся легше ставитися до бажаного. Якщо ви будете постійно думати, де ж в дорозі загубилася удача, думки заберуть вашу енергію. Подумайте про бажане і з легкістю відпустіть його на волю.
5
Чи не чіпляйтеся за минуле, йдіть вперед. Слухайте внутрішній голос, навіть якщо він говорить всупереч громадській думці. Дійте, де це буде необхідно. Удача це любить.
6
Не впадайте у відчай, якщо щось не виходить. Це може бути перевіркою, чи готові ви до отримання бажаного. Або життя показує вам, що ви трохи відхилилися від напрямку.
7
Запитуйте себе, чи дійсно вам необхідно те, до чого прагнете. Дайте відповідь на питання, для чого вам це потрібно. Удача любить людей, з радістю очікують звершення поставленої задачі.
8
Дякуйте удачу за те, що вона вам посміхається. І тоді вона захоче залишитися з вами.