Як викувати троянду.

В давні часи рослинний орнамент в художньому куванні використовували постійно. Ковані квіти і листя прикрашали кожен виріб. Сучасні майстри використовують дані елементи не так часто, однак вони досі є класичним варіантом прикраси кованих виробів.
Вам знадобиться
  • - ковкий матеріал;
  • - формовочная плита;
  • - ручник;
  • - спеціальний інструмент.
Інструкція
1
При створенні металевої троянди використовуйте ковкий матеріал. З нього зробіть заготовки циліндричної форми, один кінець яких простягніть на квадрат. При цьому діаметр заготовок повинен бути менше діаметра квітки.
2
У виготовленні троянди використовується три шари метала, тому розмір залишився кінця повинен бути визначений заздалегідь. Зайвий матеріал повідрубуйте.
3
Після відділення зайвого матеріалу утворюється циліндричний ділянку, який поділіть на три частини. Далі за допомогою гострого сокири нанесіть насічки. Наносити слід у напрямку до осі.
4
В центрі матеріал залиште недорубленним. При цьому його товщина повинна бути дорівнює товщині стрижня, відтягнути на квадрат. Дані маніпуляції дозволяють отримати три шари матеріалу, які перекривають один одного.
5
Далі шари осадіть. Тобто їх товщину доведіть до двох міліметрів. В результаті розмір заготовки повинен відповідати розмірам справжньої троянди. Для опади шарів використовуйте формувальну плиту і ручник.
6
На першому шарі висік розетки з п'яти листя. Пелюстки повинні перекривати один одного, тому підсікання наносите у напрямку до центру. За допомогою ковадла розсічені пелюстки расклепать і покладіть у вигляді бутона.
7
Обробку другого і третього шару пелюсток здійсните аналогічним чином. При цьому другий шар обертайте навколо першого, а третій навколо другого. Природно, що кожний наступний шар більше попереднього.
8
Шари повинні перекривати один одного. Для цього розетки з п'яти листя висікали кожного разу. Дана робота вимагає особливої обережності, оскільки внутрішній шар можна легко пошкодити, чого допускати ні в якому разі не можна.
9
Перш ніж загнути другий шар, листя третього шару разогните. Це дозволить пелюсткам виглядати більш природно. Далі їх можна підігнути до перших верствам.
10
Таким чином відбувається формування кованої троянди. На останньому етапі квадратний стрижень нагрійте і надайте форму стеблу. Після цього виріб нагрійте цілком. Створіть натуральну форму квітки.