Як намалювати огірок.

Овочі та фрукти - кращі помічники початківців художників. Саме на їх «портретах» малювальники відпрацьовують базові навички. Один з головних об'єктів на картинах цього періоду навчання - огірок .
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - акварель;
  • - кисті.
Інструкція
1
Покладіть аркуш паперу для акварелі горизонтально. Визначте розташування об'єктів на ньому. Намітьте олівцем контури огірків. Між ними і краями аркуша з усіх боків залиште порожній простір.
2
Намалюйте центральні осі для кожного з трьох огірків. Уважно розраховуйте нахил кожної осі, щоб в результаті об'єкти лежали на одній площині. Щоб перевірити правильність цих ліній, прикладіть олівець до осі оригіналу, а потім, не міняючи кут нахилу - до малюнка. В останню чергу малюйте вісь крайнього огірка зліва.
3
Щоб побудувати об'ємну форму об'єктів, необхідно намалювати еліпси в основі кожного з них. Для цього намалюйте горизонтальні осі на центральній осі - по чотири штуки для кожного огірка. Вони повинні бути паралельні нижньому краю листа. Ширина осі відповідає ширині огірка.
4
На осях побудуйте еліпси. Їх форма повинна відповідати формі огірка, а не бути ідеально круглою.
5
Коли ескіз готовий, зітріть допоміжні лінії - все осі і ті частини еліпсів, які не будуть видні на остаточному малюнку.
6
Раскрасьте огірки аквареллю. При роботі з такими предметами зазвичай заливається основний колір, потім він доповнюється різними відтінками. Змішайте в палітрі трав'яний колір і охру. Домігшись світлого відтінку, нанесіть його широкої білячою пензлем на лівий і правий огірки. Блик на кінці лівого огірка залиште незакрашенним. Потім додайте в відтінок трохи світло-коричневого (на палітрі) і нанесіть отриманий колір на нижню частину правого огірка.
7
домішав в обрані тони акварелі більше темно-зеленого і залийте ним огірок в центрі малюнка. Блик залиште білим.
8
Додайте відтінки, щоб об'єкти виглядали природно. На бік лівого огірка нанесіть суміш зеленого і темно-коричневого, на задню його частину - трохи синього. Поєднання синього, зеленого, коричневого і крапельки цегляного підійде для того, щоб зафарбувати нижню половину центрального огірка. Світло-коричневий додайте в тіні з боків правого огірка.
9
Тонким пензликом опрацюйте темні горбки на шкірці овочів. На завершення намалюйте тіні, які відкидають предмети.