Як визначити виробника пральних машин. Як дізнатися країну виробник пральних машин.

Техніка зробила крок далеко вперед і тепер немає потреби проводити цілі дні, отстіривая білизну. За нас це роблять наші найкращі помічниці - пральні машини . Тому при виборі цієї побутової техніки ми хочемо, щоб вона була надійною, багатофункціональною і красивою.
Інструкція
1
Отже, найпопулярніші і затребувані виробники пральних машин позначають свої вироби власним логотипом. Інформацію про них можна також знайти і на задній стінці машини , на спеціальній металевій пластині. Однак існує ще маса марок пральних машин, які мають власні назви, які не мають нічого спільного з назвою фірми виробника. І тому насамперед треба заглянути в технічний паспорт машини .
2
Але найчастіше назву фірми- виробника нічого не говорить про країну виготовлення та складання. Ні для кого не секрет, що найбільші концерни-виробники побутової техніки мають заводи не тільки в рідній державі, а й дочірні підприємства в інших країнах, що володіють дешевою робочою силою і природними ресурсами. Зазвичай це не впливає на якість вироблених виробів, тому що мають світову популярність фірми строго стежать за своєю репутацією, а виготовлення побутової техніки на дочірніх підприємствах контролюється, іноді навіть жорсткіше.
3
Щоб правильно визначити виробника пральної машини , треба знати наступне. На російському ринку сьогодні широко представлені наступні іноземні марки: італійські Ardo і Indesit, Ariston, Candy і Zanussi; турецька Beko; французька Brandt; шведські Electrolux і Asko; словацька Gorenje; німецькі Hansa, Bosch, Kaiser, Siemens, Miele; англійська Hoover; корейські Samsung і LG; американська Whirlpool. З вітчизняних виробників слід відзначити «Атлант», «Вятка», «Євго».
4
Проте з цих марок випускаються однією і тією ж компанією. Так німецька машина AEG, шведська Electrolux і Zanussi випускається концерном Electrolux; Ariston і Indesit випускає Merloni Elettrodomestici; марки Hoover і Candy виготовляє італійський концерн Candy; а Bosch, Siemens та Gagenau - концерн BoschSiemens.
5
Звичайно, споживач не завжди вітає виготовлення німецької пральною машини , наприклад, у Польщі. Однак повторимося, що якість збірки пральної машини та її технічні характеристики залежать від рівня марки і не залежать від країни збірки.