Як очистити воду в басейні.

Якщо ви зіткнулися з тим, що вода у вашому басейні стала псуватися, позеленіла, на її поверхні з'явився білий наліт або ж вона помутніла, тоді вам необхідно вміти боротися з цими проблемами. До того ж впоратися з ними не так складно, як може здатися на перший погляд, і ви напевно зможете це зробити без сторонньої допомоги.
Інструкція
1
Виміряйте рівень PH у воді вашого басейну. Для цього вам слід опустити в воду спеціальні тестові смужки і протримати їх там протягом 3 секунд. Після цього потрібно порівняти колір смужки зі шкалою, яка обов'язково повинна бути нанесена на упаковку від цих самих тестових смужок. Якщо рівень PH занадто високий, вам в воду потрібно додати речовина PH-мінус, якщо занадто низький - PH-плюс.
2
Додайте в воду басейну спеціальний препарат, який містить хлоридні речовини. Придбати його можна переважно в спеціалізованих магазинах. Проведення даної процедури перешкоджає тому, щоб вода псувалася від життєдіяльності бактерій, які є там в наявність. Огляньте уважно воду ближче до бортів басейну. Якщо ви помічаєте зеленуватий відтінок, то це ознака того, що у воді з'явилися водорості. Зазвичай таке відбувається, якщо вода не змінювалася порівняно довгий час. У такому випадку вам необхідно додати в воду препарат, який має у своєму складі полімерні ЧАС. Його використання не тільки дозволить видалити вже наявні водорості, але й буде перешкоджати появі нових.
3
Огляньте стінки басейну і поверхня води на предмет освіти там білого нальоту. Якщо ви його побачили, то це свідчить про процес осадження розчиненого у воді Кальцію. Позбутися від нальоту можна, якщо додати в воду один з тих препаратів, які містять органічну кислоту. Встановіть в басейні електронну систему окислення та іонізації води. Суть її роботи зводиться до того, що вона регулярно впорскує в воду стільки грамів кисневого окислювача, скільки й потрібно для повної дезинфекції води в басейні . Використання цієї системи захистить вас від усіх побічних ефектів (подразнення, сухості шкіри), які можуть провокуватися хімічними засобами обробки басейну.