Як відрізнити тростинний цукор. справжність тростинного цукру.

Очеретяний, або, як його ще називають, коричневий цукор відрізняється від білого не того початковим продуктом, з якого його виробляють, але й способом виробництва, а головне - вмістом у ньому ряду корисних для здоров'я людини мікроелементів. Відрізнити підроблений тростинний цукор від справжнього цілком можливо навіть в домашніх умовах.
Вам знадобиться
  • - тростинний цукор
  • - склянку води
  • - йод
Інструкція
1
За своєю суттю коричневий цукор - це випарений і згущений спеціальним чином сік цукор ного очерету, що покриває кристали цукор а. Темний колір цього цукор а обумовлений наявністю патоки, яка якраз і містить важливі для людини мікроелементи. Тому чим темніше коричневий відтінок тростинного цукор а, тим він є більш полезним.Помімо кольору, що відрізняє його від білого цукор а, тростинний побратим відрізняється унікальним ароматом і карамельним присмаком. До речі, багато хто любить його саме за цей запах карамелі, який надає оригінальний смак звичним кави і чаю.
2
Лікарі-дієтологи рекомендують заміняти в побуті білий цукор тростинним не тільки через що містяться в останньому мінералів і мікроелементів, а й у зв'язку з тим, що він складається з моно- цукор идов, т. е. глюкози і фруктози. Як відомо, білий цукор має велику частку цукор ози і, відповідно, більш солодкий. Отже, тростинний цукор повільніше засвоюється організмом, в ньому менше калорій і велику кількість кальцію, калію, вітамінів групи В, цинку та інших. Користь наліцо.Ітак, головне тепер зуміти відрізнити тростинний цукор від підробленого карамелізованого «білого».
3
Візьміть склянку звичайної теплої кип'яченої води і розчиніть у ньому ложку коричневого цукор а. Добре розмішайте, як якщо б ви пили чай. Підроблений «коричневий» цукор просто пофарбований карамеллю, вона відразу ж додасть воді коричнево-золотистий колір. Справжньому ж тростинному цукор у колір надає патока, інакше меляса. Вона не забарвлює воду, залишаючи ту прозорою.
4
Є ще один спосіб визначити справжність тростинного цукор а. У склянку з розчином цукор а капніть зовсім небагато йоду. Сиропу з натурального тростинного цукор а він додасть блакитний колір. Саме так реагує на йод крохмаль, який і міститься в натуральному продукте.Кстаті, тростинний цукор відрізняється від звичайного, білого, і запахом - він пахне фруктами.