Як зшити штори на арку.

Кожна кімната має своє призначення. Грамотно оформлений інтер'єр надає кімнаті привабливий і затишний вигляд. Однією з головних особливостей кімнати є вікно. Перетворюючи його, ви вносите в інтер'єр кімнати вишуканість. Особливо це стосується нестандартних віконних прорізів, таких як арки. Щоб арочний отвір виглядав виразніше, слід грамотно оформити його. Прекрасним способом зробити кімнату комфортніше, створити в кімнаті відчуття затишку є декорування арочного прорізу шторою.
Вам знадобиться
  • - консультація фахівця-дизайнера
Інструкція
1
Врахуйте нестандартність арочного прорізу, тому зняття мірок довірте фахівцеві, який займатиметься пошиттям штор. Слід враховувати рівень освітленості кімнати, форми вікна, розміри, стиль інтер'єру кімнати. Звичайно, найкраще зняти шаблон арки в натуральну величину. Однак, трапляються такі арочні отвори, що справити геометрично правильна побудова зможе тільки фахівець. Дотримати всі ці параметри і розробити найбільш вдалий варіант штор, зможе тільки досвідчений дизайнер. Результатом такої роботи є бездоганно підходять вашому вікну штори .
2
Виберіть загальну концепцію дизайну, якими ви бачите ваші окна-, оформленими в класичному стилі або в стилі модерн. Залежно від цього вибирайте і тип карниза. Штори кріпляться до спеціального карнизу, який буває стандартним або зробленим за індивідуальним замовленням. Найпростішим варіантом оформлення штор є поєднання двох полотнищ різних тканин. Дивіться, щоб штори не зливалися з інтер'єром. Тканина слід вибирати не в тон стінам, трохи темніше або світліше. Щільні важкі тканини створять враження теплоти та затишку.
3
Визначтеся з фактурою тканини для штор. Ви повинні знати, яку роль виконуватимуть штори : захищати від сонячного світла або просто підтримувати інтер'єр кімнати. На сонячній стороні краще використовувати тканини, які просочуються спеціальним складом, тоді штори менше вигорають. Якщо тканина доведеться часто прати, вибирайте тканини практичні, такі як поліестер з бавовною. Часто штори шиють з шовку, але вони швидко вигоряють на сонці їх їх зовнішній вигляд псується. Важливо підібрати до штор оздоблювальні аксесуари: шнури, оборки та бордюри, які додадуть шторам закінчений вигляд.
4
Відвідайте магазини тканин і складіть певну кошторис по вашим витратам, визначитеся, скільки ви можете витратити на створення такого шедевра. Не забудьте включити до кошторису роботу дизайнера. Уклавши з ним договір, ви можете розраховувати на те, що одяг для ваших вікон буде готова в строк і результатом будуть бездоганні штори для арки, які ідеально будуть підходити вашому інтер'єру.
Зверніть увагу
Дізнайтеся, оформляв чи дизайнер такі прорізи раніше і чи є можливість подивитися його роботи.
Корисна порада
Визначтеся з вибором тканини заздалегідь, що заощадить ваш час у майбутньому.