Як підписати листівку одному.

Багато листівки продаються з уже готовою вітальним написом всередині. Однак слова, написані від руки і від душі, стануть більш приємним подарунком для друга.
Інструкція
1
Складайте побажання з декількох фраз тільки в тому випадку, якщо вам дійсно є чого побажати імениннику. Від шаблонних «щастя, здоров'я, удачі» краще відмовитися. Навіть якщо ви щиро цього бажаєте, фрази настільки часто використовуються, що в письмовому вигляді, без можливості почути інтонації поздоровляє, вони не сприймаються - погляд «ковзає» по них не затримуючись.
2
Якщо ви знаєте, які нематеріальні блага зараз дійсно необхідні вашому одному , перерахуйте їх у формі побажань у родовому відмінку. Намагайтеся бути тактовним і не називати потрібні, але з яких-небудь причин недосяжні для іменинника речі.
3
Таке привітання можна супроводити зверненням, прийнятим між вами. Уникайте надмірно формального звернення, яке в звичайному житті звучало б дивно. Якщо ви не можете придумати цю частину напису, краще відмовтеся від неї зовсім.
4
Зробити листівку душевної навіть при відсутності серйозних пафосних побажань допоможе ваша спостережливість. Згадайте всі дрібниці, які приємні імениннику, і захоплення, що стали його візитною карткою. У жартівливій формі напишіть їх як побажання. Наприклад, любителю кішок можна побажати всього самого пухнастого, товстого, вусатого і муркотіти.
5
Використовуйте вірші, якщо висловити свої почуття в прозі не вдалося. В інтернеті ви зможете знайти вже готові римовані поздоровлення. На спеціалізованих сайтах вони поділені за типом свята, настрою поздоровлення і «увазі» іменинника.
6
Підберіть уривок або ціле вірш відомого поета. Таке твір, який замислювалося автором як художнє, а не вітальне, може звучати дуже доречно. Для цього вибирайте уривок за змістом і орієнтуйтеся на переваги одного.
7
Знайдіть відповідну за змістом цитату з фільму. Багато кіношедеври є просто скарбницею афоризмів, кожен з яких може стати ємним і коротким привітанням. Якщо відповідне вираз згадати не вдалося, введіть у інтернет-пошуковик запит «цитати з фільмів», додайте до нього тему привітання і виберіть із запропонованих фраз ту, що стане поздоровленням для вашого друга.