Як навчитися робити горизонт. навчитися стояти горизонт.

Горизонт - один з найкрасивіших, але в теж час, складних для виконання елементів. Зараз вашій увазі буде представлена схема освоєння даної вправи, а також те, що реально може допомогти в його незабаром оволодінні.
Вам знадобиться
  • Опора, пол.
Інструкція
1
Вам потрібно здійснювати наступні вправи, щоб потім без проблем зробити «горизонт». У вас для цього буде вже достатньо сил і гнучкості. Віджимайтеся при вузькій постановці рук. Виконуйте ці віджимання, так само як і звичайні, але тільки ставте руки набагато вже. Коли виконуєте цю вправу, постарайтеся торкнутися грудьми ваших долонь. Тільки не лягайте, просто доторкніться. Під час вправи ноги зведені разом.
2
Віджимайтеся з дуже широко розставленими руками. Виконуйте ці віджимання, так само як і звичайні, але тільки ставте руки набагато ширше. Під час виконання даної вправи, намагайтеся доторкнутися грудьми підлоги. Просто торкніться його, але не треба лягати.
3
Робіть статичні вправи. У цьому випадку ви не робите механічних рухів або погойдувань, вам тільки потрібно побути в зафіксованому стані якомога довше. Поставте руки на рівні пояса (або трохи далі), пальці направте назад і встаньте в положення «упор лежачи». Так стояти буде важко, але зате ефект буде відмінний!
4
Вправляйтеся на трицепс. У цьому випадку, вам потрібна буде опора. Чим вона буде нижча, тим важче його буде робити. Відійдіть трохи назад, нахиліться і візьміться руками за цю опору. Потім, як би «упірніть» головою якомога нижче. У всіх вищеописаних вправах намагайтеся прямо тримати спину - не прогинатися її! Так буде краще, ефективніше і безпечніше для вас!
5
Робіть вправу для попереку «човник». Ляжте на підлогу, витягніть руки перед собою. Руки і ноги повинні бути зведені разом. І потім, піднімайте якомога вище і ноги і руки, при цьому прогинаючись у спині. Не розводьте їх у різні боки! Це просто відмінна вправа для зміцнення спини.
6
Також практикуйтеся робити різні трохи недороблені «горизонти», з підігнутими або нерівними ногами, руками і т.п. Як тільки ви освоїте «горизонт», зумієте практикувати і віджимання в горизонті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tQ8oGMdxDBM
Зверніть увагу
На широку і вузьку постановку рук при віджиманні. В обох випадках, вона - максимальна.
Корисна порада
Збільшуйте постійно кількість віджимань.
« Горизонт » - один з найкрасивіших, але дуже складних елементів в легкій атлетиці. Щоб виконати цю вправу, потрібно попередньо освоїти деякі силові прийоми і віджимання.
Вам знадобиться
  • - будь-яка опора;
  • - пол.
Інструкція
1
При виконанні цієї вправи на підлозі існують деякі особливості. При стандартному положенні рук повинна бути гнучка кисть або міцні пальці. Щоб утримати вагу тіла при положенні «горизонт на пальцях» пензля також повинні бути сильними.
2
Для освоєння техніки «горизонт» спробуйте виконати супутні вправи, вони допоможуть придбати необхідну силу.
3
Виконайте віджимання при вузькій постановці рук. Робіть їх так само, як і звичайні віджимання, при цьому руки ставте якомога вже. На підлогу намагайтеся не лягати, а просто постарайтеся торкнутися грудьми ваших долонь. При виконанні цієї вправи ноги зводите разом.
4
Зробіть віджимання з дуже широко поставленими руками. Виконуйте цей елемент, як і звичайні віджимання, але руки ставте якомога ширше. Під час виконання цієї вправи намагайтеся не лягати, а злегка дістаньте грудьми підлоги.
5
Проробіть вправу на статику. При цьому елементі не потрібно віджиматися і робити будь-які рухи і похитування, а потрібно просто зафіксуватися і простояти в такому положенні якомога довше. При виконанні цієї вправи руки поставте на рівні пояса, можна подалі. Пальці направте назад і встаньте в положення «упор лежачи». У такому стані простояти буде дуже складно. Намагайтеся не прогинати спину, тоді ви досягнете потрібного ефекту.
6
Виконайте вправу на трицепс. Для цього знадобитися будь-яка опора. Чим вона буде нижча, тим складніше буде зробити цей елемент. Трохи відійдіть назад, нахиліться і візьміться двома руками за опору. Потім «упірніть» головою якомога нижче.
7
Зробіть вправу для попереку «човник». Для цього просто ляжте на підлогу, руки і ноги тримайте вкупі, витягніть їх перед собою, але не розводьте в різні боки. Прогніться в спині, намагаєтеся якомога вище одночасно підняти руки і ноги. Це відмінна вправа для зміцнення спини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tQ8oGMdxDBM