Як витягти iso образ. извлеч фото iso.

Щоб відкрити віртуальний диск формату iso, потрібно його спочатку змонтувати на емульований привід комп'ютера. Але справа в тому, що iso формат диска є також заархівованим стисненим форматом і, відповідно, щоб отримати доступ до файлів віртуального диска, можна просто розархівувати цей iso файл. Якщо у вас немає часу на те, щоб скачувати та встановлювати програми для роботи з віртуальними дисками, але вам потрібно отримати доступ до файлів образу , то розархівування буде найкращим виходом із ситуації.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows;
  • - архіватор WinRAR.
Інструкція
1
Для того щоб витягти файли з віртуального диска iso формату, вам буде потрібно архіватор WinRAR. Якщо на вашому комп'ютері ще не встановлена ця програма, скачайте і встановіть її. Врахуйте, що це повинна бути одна з найновіших версій WinRAR, так як більш старі варіанти цього архіватора не підтримують витяг файлів з віртуальних дисків.
2
Натисніть по файлу образу диска правою кнопкою мишки. Виникне контекстне меню, в якому буде пункт «Витягнути файли». Натисніть по ньому лівою кнопкою мишки, після чого з'явиться основне меню архіватора. У лівому вікні програми виберіть папку, куди будуть витягнуті файли віртуального диска. Далі натисніть ОК. Почнеться процес витягання файлів. Процес розпакування iso формату може проходити трохи довше, в порівнянні з Розархівація звичайного файлу. По завершенню процесу всі файли будуть у вибраній вами папці.
3
Також можна скористатися швидким способом вилучення файлів. Для цього в контекстному меню iso образу потрібно вибрати «Витягнути в поточну папку». У цьому випадку основне меню програми з'являтися не буде, а файли будуть вилучатись в ту папку, в якій знаходиться віртуальний диск.
4
Також можна витягти файли з iso образу диска за допомогою «Майстра» програми WinRAR. Цей спосіб краще підійде для новачків, так як в кожному окремому вікні «Майстра» програми потрібно буде виконувати тільки одну операцію. Таким способом ви витягнете файли образу диска.
5
Запустіть програму WinRAR. Зверху у вікні програми знайдіть компонент «Майстер» та натисніть по ньому лівою кнопкою мишки. У меню, відзначте пункт «Розпакувати архів» і натисніть «Далі». У наступному вікні клікніть по «Обзор» і вкажіть шлях до образу диска, з якого будуть вилучатись файли. Після цього натисніть «Далі». У наступному вікні виберіть папку, куди будуть витягнуті файли та натисніть «Готово». Почнеться процес витягання файлів.