Як оплатити Skype через термінал.

Оплата та поповнення рахунків в системі Skype через платіжні термінали Qiwi стало досить поширеною практикою через можливість використання готівкових грошей без переведення їх у веб-мані. Однак і в цьому варіанті оплати наявні свої маленькі хитрощі.
Інструкція
1
Оберіть зручний по розташуванню платіжний термінал Qiwi з логотипом жовтої птиці.
2
Натисніть кнопку «Особистий кабінет Qiwi» і введіть номер свого мобільного телефону для створення облікового запису в системі. Слід мати на увазі, що Особистий кабінет, створений на сайті Qiwi, відрізняється від Особистого кабінету, створеного в терміналі, за функціональними можливостями. Використання Особистого кабінету, створеного на сайті, не надає опції оплати рахунків системи Skype.
3
Натисніть кнопку «Вперед» і підтвердіть виконання команди натисканням кнопки «Зареєструвати Особистий кабінет Qiwi» у новому вікні системи.
4
Дочекайтеся отримання SMS-повідомлення, що містить PIN-код для створеного Особистого кабінету.
5
Здійсніть вхід в «Особистий кабінет Qiwi». Для цього введіть свій мобільний номер у вікні терміналу.
6
Введіть отриманий PIN-код для підтвердження авторизації в наступному діалоговому вікні терміналу.
7
Оберіть кнопку «Оплатити послуги» із зображенням монети, що опускається в купюроприймач для поповнення свого рахунку в системі Qiwi. Пряма оплата рахунків Skypе через термінал Qiwi неможлива і потрібно покупка ваучера на певну суму в євро.
8
Натисніть кнопку «Новий запис» для включення оплати послуг в список в діалоговому вікні системи.
9
Натисніть кнопку «Інші» у списку пропонованих одержувачів оплати і виберіть опцію «Знайти» для скорочення часу пошуку необхідного одержувача.
10
Введіть значення Skype в поле пошуку та натисніть кнопку «Вперед» в діалоговому вікні терміналу.
11
Оберіть необхідний ваучер для поповнення рахунку в системі Skype. За замовчуванням надаються два варіанти: на 5 і 10 євро.
12
Вкажіть пункт «Купити» і внесіть необхідну суму в рублях, конвертованих за курсом на день проведення операції попoлненія рахунку Skype.