Як вибрати домашній телефон.

Сучасні домашні телефони володіють деколи не меншою функціональність, ніж мобільні телефони . Щоб не переплатити за телефон з безліччю непотрібних функції, при його виборі слід особливо ретельно вивчати інструкцію і наявності додаткових опцій.
Інструкція
1
Великою популярністю користуються радіо телефони . Такі апарати складаються з бази і трубки. Зручність таких моделей очевидно, бездротовий зв'язок не обмежує користувача у пересуваннях по квартирі, їх зручно використовувати при телефонізації великих будинків. При підборі радіотелефону зверніть увагу на його радіус дії, а також на можливість використання декількох трубок на одній базі. Залежно від наявності додаткових функцій ціни на радіо телефони варіюються в діапазоні від 40 $ до 200 $ і вище.
2
До вибору дротових телефонів потрібно підходити більш ретельно, перш за все перевірте якість мікрофону і динаміка, в ньому не повинно бути сторонніх шумів. Дизайн сучасних дротових телефонів мало відрізняється один від одного, а габарити залежать від наявності додаткових функцій.
3
Ще зовсім недавно наявність дисплея на телефоні було розкішшю, сьогодні їм володіє майже кожна модель. Ця деталь телефону відображає практично всю інформацію про роботу апарату - телефонну книгу, тривалість розмов, інформацію про які поступили дзвінки і т.д. Багато дисплеї додатково оснащуються підсвічуванням для комфортного використання в нічний час доби.
4
При виборі конкретної моделі телефону також зверніть увагу на ряд наступних функцій: - Телефонна книга. Як і у випадку з мобільними телефонами? вона дозволяє зберігати в пам'яті апарату номера контактів, кількість їх залежить від обсягу наявної памяті.- При використанні провідного телефону корисним може бути наявність гучного зв'язку. В цьому випадку для переговорів використовується не трубка, а мікрофон, що знаходиться в базі самого телефона.- Дуже корисною функцій є автовідповідач, він дозволить не пропускати дзвінки, що надійшли під час вашої відсутності. Завжди можна дізнатися, хто і коли дзвонив, а також прослуховувати залишені повідомлення.
Вибрати бездротової телефон не складе великої праці - вам необхідно лише визначити деякі його параметри і функції. Основними такими показниками є радіус дії і безпеку телефону. Перший обумовлює можливість підтримувати стійкий телефонний зв'язок на видаленні від «бази», а другий - забезпечує захист вашої телефонної мережі від стороннього доступу.
Інструкція
1
Купуючи бездротовий телефон, віддайте перевагу трубці з радіусом дії не нижче 300 м. Цей параметр визначений для прямого проходження сигналу на рівній місцевості. Для квартири, де зв'язок ускладнюють перешкоди - меблі і стіни, це відстань еквівалентно 50 м. Для домашнього користування оптимальний вибір - апарат з радіусом дії 300-400 м і частотою випромінювання 30-39 МГц. Трубка з частотою випромінювання 900 МГц забезпечить впевнений прийом сигналу на відстані близько 1,5 км.
2
При користуванні телефонними трубками з великим радіусом дії актуальним стає питання безпеки, захисту радіосигналу від перехоплення і «підсадки», коли перехоплюється унікальний код і стороння людина, використовуючи свою трубку, може телефонувати по вашому телефону. Тому вибирайте апарат стандарту DECT, який має складну систему захисту і робить неможливою реєстрацію чужих радіотелефонів на вашому базовому блоці. Такі апарати з частотою 1880-1900 МГц мають радіус дії до 300-400 м, як і звичайні радіотрубки з частотою 30-39 МГц, але коштують вони трохи дорожче.
3
При покупці телефону зверніть увагу на такий параметр, як час роботи батареї. Якщо вам доводиться вести тривалі переговори по телефону, цей час може бути важливим для вас. Для підзарядки батарей в проміжках між розмовами використовується базовий блок.
4
Залежно від того, скільки користувачів буде у телефонного апарату, ви зможете підключати кілька трубок до одного базового блоку. Це дуже зручно для великої родини або в офісі і дозволяє не встановлювати додаткові телефони. В цьому випадку зручно, щоб базовий блок був оснащений кнопковою клавіатурою для набору номера.
5
Імпортні бездротові телефони майже всі оснащені визначником номера стандарту ETS 300659. Щоб визначник номера міг працювати на російських лініях зв'язку, придбайте додатково адаптер Євро-АВН, який дозволить коректно визначати номери вхідних дзвінків.