Як додати відео в iPhone.

Процес додавання відео в iPhone зводиться до трьох послідовним діям: підготовці файлу, додаванню вибраного файлу в медіатеку iTunes і синхронізації комп'ютера з iPhone. Як відомо, iPhone здатний відтворювати лише формати H.264/MPEG-4. Тому починати слід з конвертації потрібного файлу в доступний iPhone формат.
Вам знадобиться
  • - iTunes;
  • - Movies2iPhone або iSquint
Інструкція
1
Скачайте та встановіть програму Movies2iPhone, здатну конвертувати практично будь-які формати - Divx, Xvid, avi, mpeg, wmv, asf, mov, vob та інші (для Windows XP і Windows Vista).
2
Запустіть програму і вкажіть шлях до потрібного файлу в полі Select Movie to Convert на вкладці Convert (для Windows XP і Windows Vista).
3
Вкажіть місце збереження конвертованого файлу в полі Select the Output Folder і натисніть кнопку Convert the Movie to my iPhone (для Windows XP і Windows Vista).
4
Дочекайтеся закінчення процесу конвертації файлу в потрібний формат (для Windows XP і Windows Vista).
5
Запустіть програму iSquint, що є обрізаною версією VisualHub (для Mac OS).
6
Вкажіть шлях до потрібного файлу та натисніть кнопку Start для виконання команди (для Mac OS).
7
Запустіть програму iTunes на комп'ютері і перейдіть в меню «Файл» в вехньої панелі програми.
8
Виберіть пункт «Додати файл у медіатеку» для додавання одиничного файлу або «Додати папку в медіатеку» для додавання вмісту всієї папки.
9
Вкажіть необхідний файл або папку у вікні, програми та натисніть кнопку «Відкрити» .Альтернатівним і більш простим способом переміщення файлів є спосіб drag-and-drop (перетягування) файлів в поле програми.
10
Підключіть iPhone до комп'ютера і дочекайтеся появи діалогового вікна синхронізації пристрою.
11
Перейдіть на вкладку «Фільми» і застосуєте прапорець на полі «Автоматично включати».
12
Застосуйте прапорець на полі «Синхронізувати всі фільми» для перенесення всіх відеофайлів або на полі «Синхронізувати обрані фільми» для копіювання обраних файлів.
13
Вкажіть потрібний файл і натисніть кнопку «Синхронізувати» у нижній правій частині вікна програми.
14
Дочекайтеся закінчення синхронізації і від'єднайте iPhone.