Як встановити ксерокс.

Здавалося б, які труднощі можуть виникнути при установці в офісі звичайного копіювального апарату? Адже це - не принтер, що вимагає підключення до комп'ютера, пошуку драйверів, налаштування. Але і при установці копіра необхідно дотримуватися ряду специфічних правил.
Інструкція
1
Оберіть для установки копіра місце, захищене від потрапляння прямих сонячних променів. Воно повинно бути також віддаленим від будь-яких кімнатних рослин, щоб при їх поливі на апарат не потрапила вода.
2
Встановіть копіювальний апарат на окремий стіл, щоб вібрації, що виникають при його роботі, не передавалися розташованим поруч системним блокам, серверам. Вібрації згубно діють на жорсткі диски. Стіл також повинен бути міцним, щоб витримувати цю вібрацію, його стільниця повинна бути строго горизонтальною і не слизькою.
3
Переконайтеся, що апарат не знаходиться в місці, де співробітники офісу знаходяться постійно. При роботі він виділяє озон, тому необхідно, щоб співробітники підходили до нього лише на час, необхідний для користування ним, а потім відходили на безпечну відстань.
4
Якщо ж передбачається часте тривале користування копіром, встановіть поруч з ним стілець, або крісло, оскільки тривала робота стоячи теж не нешкідлива. Періодично перевіряйте якість роботи озонового фільтра в апараті за допомогою спеціальних аналізаторів озону (вони дорогі, але надаються спеціалізованими підприємствами напрокат).
5
У випадку, якщо апарат є кольоровим і високоякісним, забезпечте його захист від несанкціонованого включення, щоб виключити його використання для підробки документів та банкнот. Ведіть суворий облік виготовлених з його допомогою копій.
6
Розташуйте копір таким чином, щоб будь-яку з його кришок можна було відкрити без його переміщення. Якщо він має рухливу верхню кришку, переконайтеся, що навколишні предмети і стіни не заважають її ходу.
7
Підключайте апарат тільки до грамотно заземленої розетки, розрахованої на споживаний їм струм. Ця ж вимога поширюється і на подовжувачі. Сумарне навантаження подовжувача не повинна перевищувати ту, на яку він розрахований.
8
У місці установки копіра обов'язково розташуйте табличку, що закликає співробітників не забувати отримувати з нього оригінали після копіювання.