Як зняти магнітолу BMW. Як зняти автомагнітолу bmw.

З кожним роком виробники автомагнітол представляють нові моделі і модернізують старі. Виходячи з цього, у власника БМВ з'являється бажання замінити застарілу магнітолу новою моделлю, але немає знань і досвіду в самостійній установці. Часто власник навіть не може зняти штатну магнітолу . Магнітола або радіоприймач заводської установки мають різне кріплення. Перед зняттям магнітоли обов'язково відключіть провід маси (мінусовій) від АКБ.
Вам знадобиться
  • Набір викруток.
  • Спеціалізовані ключі для зняття магнітоли.
  • Знімачі.
Інструкція
1
Магнитолу (радіоприймач) заводської установки з висувним кріпленням можна швидко зняти або встановити тільки за наявності спеціального ключа. Придбайте такий ключ в спеціалізованому магазині, якщо він не додавався до магнітоли при покупці. Розпізнати швидкоз'ємне кріплення можна за двома або чотирма отворам в передній панелі. Залежно від потужності та кількості динаміків в багажнику під облицюванням з лівого боку може розташовуватися додатковий підсилювач.
2
Для зняття магнітоли типу «Баварія/С» зніміть обидві ручки управління і декоративні шайби під ними. Вузькою викруткою відігніть вгору фіксуючі пружини. Вони розташовані на осях ручок. Потім зніміть передню панель і вставте в пази виступи фіксаторів на задній стороні панелі. Зверніть увагу: віджаті виступи пружин фіксації повинні стояти зверху і бути спрямовані на лицьову сторону панелі. Потім відкрутите гвинти, розташовані близько осей ручок управління і демонтуйте кріпильні скоби. Вийміть магнітолу з приладової панелі. На звороті магнітоли знайдіть і від'єднайте роз'єми маси, батареї (В +), динаміків, антени і її електроприводу (якщо він є).
3
Для зняття магнітоли типу «Баварія Кассетті III» або «Європа Діджитал» з висувним кріпленням знайдіть два отвори на передній панелі зліва і справа. Вставте в ці отвори знімачі. Якщо такі отвори відсутні, зніміть ручки управління і панель, а потім вставте знімачі в звільнилися отвори. Натискаючи знімачі по напрямку до зовнішньої сторони панелі, звільніть фіксатори. Потім вийміть магнітолу з панелі приладів, уникаючи перекосів при цьому. Перед від'єднанням роз'ємів динаміків позначте роз'єми лівого і правого каналу чимось. Наприклад, ізолентою різних кольорів. Для видалення знімачів натисніть маленької викруткою на пружинні фіксатори.
4
Зняття магнітоли типу «Баварія Електронік» виконуйте в наступному порядку. Вузькою викруткою акуратно відігніть передню панель. Зніміть ручку. Знайдіть зліва і праворуч від панелі затискачі і вставте в них ключі для зняття магнітоли. Натискаючи на ключі у напрямку всередину панелі, вийміть магнітолу . Від'єднайте всі роз'єми на задній панелі магнітоли, в тому числі і кабель антени.
Зверніть увагу
Зняття магнітоли без відключеного мінусового проводу акумулятора призведе до виходу з ладу магнітоли, а можливо і електричного кола автомобіля.