Як зменшити шум двигуна. Як зменшити шум свого.

Шум двигуна з'являється внаслідок порушення герметичності і зношування деталей, що обертаються. Даний шум часто не тільки приносить звуковий дискомфорт, а й впливає на працездатність двигуна.
Інструкція
1
Перевірте привід ременя генератора, і якщо є можливість, то необхідно його змінити. Самим же простим варіантом є забезпечення оптимального натягу ременя. Це дозволить забезпечити менший шум, проте для досягнення кращого результату доведеться встановити роликовий черевик або однорядну ланцюг з АНЦ. Така збірка, на відміну від класичної, дозволити зменшити неприємні звуки в рази.
2
Клапана становлять третину загального шуму двигуна, основна причина якого - це відсутність термокомпенсации зазорів. Для усунення цього дефекту зробіть установку гидрокомпенсаторов. Однак і це не є гарантією того, що всі шуми зникнуть.
3
Шум , який з'являється з-під капота, може бути викликаний також карбюратором, а саме системою повітроочисника. Проведіть установку великогабаритних очищувачі повітря, які поставте в систему впуску двигунів. Крім своєї основної функції по очищенню повітря вони будуть також глушити шум впуску.
4
На тлі працюючого двигуна деколи достатньо помітний шум, видаваний системою охолодження. Для вирішення цієї проблеми встановіть електровентилятори, які будуть обертатися з частою, яка не перевищує 3500 оборотів в хвилину, що є досить низькою. Не забудьте про установку опор радіатора, щоб виконати розв'язку електро двигуна з корпусом автомобіля. Якщо не зробити цього, то позбувшись одного шуму, з'явиться інший.
5
Пам'ятайте, що всі проведені заходи щодо зменшення шуму двигуна не принесуть належного ефекту, якщо не виконати повну шумоізоляцію підкапотного простору. Адже звук, що знаходиться в закритому просторі починає відбиватися від стінок і посилюватися, тому шум буде тільки наростати. Уважно стежте за станом автомобіля, під час міняйте зношені деталі - все це буде сприяти зниженню звуковий активності.