Як купити магнітолу.

Перед купівлею автомагнітоли необхідно вирішити, що ж вимагається від цієї установки, наприклад, якість звучання або достатня потужність, щоб влаштувати маленьку дискотеку на природі. Подумайте і приступайте до вибору.
Вам знадобиться
  • - Автомагнитола;
  • - колонки.
Інструкція
1
Визначтеся з допустимою для вас вартістю автоакустики. Це залежить від складності автомобільного салону, оскільки кожна модель має своїми конструкційними особливостями, і майстер по установці повинен все це враховувати і виробляти акуратний монтаж системи в салон. Якісний звук вимагає не менше чотирьох динаміків, але якщо дозволяють кошти і потужність магнітоли - ставте шість або більше.
2
Виберіть підходящий клас автомагнітоли. В основі економ-класу лежить касетний магнітофон з FM-тюнером і парою динаміків в комплекті. Коштує вона недорого, але якість звучання буде по-справжньому жахливим. Середній клас автомагнітол перевищує попередній за вартістю в два-три рази і дає більш якісний звук. Такі магнітоли найчастіше як носія застосовують CD-диски, мають цифрове управління, лінійний вхід і шумопониження. У магнітол високого класу є всі можливі навороти, вони володіють самим якісним звучанням, найчастіше за все йдуть в комплектації з CD-чейнджером. У таких магнітол нерідко зустрічається підтримка DVD- і MP3-дисків.
3
Розгляньте зазначені в техпаспорті характеристики динаміків і колонок, так як вони теж впливають на якість звуку. Від висоти вхідної чутливості динаміків залежить здатність відтворювати звук без підсилювача. Існує різниця і в діапазоні частот, який буває високим, середнім, низьким і широкосмуговим, наприклад, в системах без кросовера. Мабуть, основною величиною можна назвати номінальну електричну потужність, саме вона відтворюється динаміками без спотворень.
Корисна порада
Подумайте про необхідність придбання сабвуфера, який робить звук набагато глибшим, що особливо помітно на музиці в стилях рок та реп. Але не забувайте про те, що сабвуфер є досить крупній деталлю інтер'єру автомобіля, і в установці вона дуже важка.