Як визначити вартість авто.

Вартість автомобіля складається з різних факторів. Якщо ви плануєте купувати новий автомобіль певної марки, то його базова ціна у всіх дилерів однакова. Якщо продаєте свій, то виставляти ціну потрібно виходячи з середньоринкової вартості. Як порахувати підсумкову вартість автомобіля у всіх випадках.
Інструкція
1
Купуючи новий автомобіль в салоні, уважно вивчіть за що ви платите. Кожен автомобіль має певну комплектацію, на яку встановлена ціна. При цьому можна встановити додаткове обладнання і опції, які будуть оплачуватися окремо. Але початкова базова ціна не повинна включати в себе додаткові елементи. Автосалони, щоб заробити, заздалегідь встановлюють на машини додаткове обладнання (сигналізацію, музику і т.д) і виставляють їх вже за іншою вартості. Тому, при покупці цікавтеся базовою ціною, яку встановлює автовиробник.
2
Автосалони не мають права нав'язувати вам додаткові опції. Але, як правило, якщо ви хочете забрати машину «порожній», то вам доведеться почекати доставки. Якщо до базової комплектації ви хочете додати певні опції, то в цьому випадку машину комплектують спеціально під вас і чекати теж доведеться кілька місяців. Всі нюанси остаточної вартості повинні бути прописані в договорі. Якщо за ці кілька місяців очікування машина подорожчає, ви повинні сплатити суму, зазначену в договорі без урахування підвищення ціни. Тому, поцікавтеся цим пунктом в договорі.
3
Купуючи автомобіль з пробігом, враховуйте масу нюансів. На такі машини ціна ставиться з урахуванням пробігу, року випуску, стану, технічних характеристик. Дуже низька ціна повинна насторожувати, якщо тільки господареві машини не потрібні терміново гроші. Але в цьому випадку, машина повинна піддатися ретельному огляду і перевірці по базі угону ГИБДД. Якщо дві абсолютно однакові машини мають велику різницю в ціні, то причин цьому може бути дві: загальний стан машин або просто щаслива випадковість. Якщо в оголошенні варто занижена ціна, подивіться на дату розміщення. Може, господар вже зневірився продати машину швидко і за реальні гроші, що готовий зробити значну знижку.
Щоб продати, купити або застрахувати автомобіль, важливо правильно визначити його вартість . Вона залежить від безлічі факторів, таких, як рік випуску, стану, пробігу, наявності додаткових опцій і багатьох інших.
Вам знадобиться
  • - інформація про автомобіль;
  • - огляд автомобіля;
  • - оголошення в газетах або на сайтах;
  • - калькулятор розрахунку.
Інструкція
1
Спробуйте визначити вартість авто за допомогою корекційної таблиці. Для цього дізнайтеся рік випуску машини і розрахуйте її вік з точністю до року. Потім загляньте в спідометр, щоб визначити її пробіг. При покупці автомобіля врахуйте, що багато нечесні власники та перекупники штучно занижують пробіг, використовуючи спеціальні пристосування, тому постарайтеся перевірити істинність показань за допомогою непрямих ознак (знос дисків, стан кузова, двигуна і т.д.).
2
Дізнайтеся вартість нового автомобіля вашої марки, для цього загляньте на сайт заводу-виробника або зателефонуйте в центр продажів. Якщо саме такі моделі вже зняті з виробництва, поцікавтеся ціною аналогічного авто.
3
Знайдіть у таблиці коригуючий коефіцієнт і помножте на нього вартість нового автомобіля, ви отримаєте приблизну ціну старої машини. Звичайно, ця цифра приблизна, оскільки не враховує багато важливих параметрів.
4
Щоб дізнатися ціну більш точно, скористайтеся безкоштовними онлайн-калькуляторами. Введіть в запропоновані осередку назва автомобіля, рік випуску, інформацію про стан кузова, додаткових опціях і вам тут же буде запропонована приблизна ціна автомобіля.
5
Додатково подивіться оголошення про продаж таких же автомобілів на сайтах або в газетах. З їх допомогою скоректуйте отриману вартість, оскільки попит на ринку на ті чи інші моделі може завищити або занизити розрахункову ціну.
6
Якщо ви хочете дізнатися ціну автомобіля з урахуванням технічного стану (ходової частини і кузова), вирушайте на станцію технічного обслуговування. За невелику ціну фахівці вкажуть вам всі недоліки, визначать, чи була машина в аварії або пофарбована, який потрібний ремонт, замінювали Чи деталі кузова та інші важливі подробиці, які впливають на вартість.