Як відремонтувати пороги.

Пороги за характером кріплення до кузова бувають знімними і незнімними. Незнімні приварені до кузова і утворюють його нижню частину. Знімні кріпляться на гвинтах до основи кузова з зовнішньої і збоку від лонжеронів в зоні салону автомобіля, захищаючи кузов від викидів з-під коліс.
Вам знадобиться
  • 1. Верстак.
  • 2. Інструмент для правки і рихтування зі скобами, знімачем і Споттер.
  • 3. Зварювальний автомат або напівавтомат.
  • 4. Набір слюсарних інструментів.
  • 5. Болгарка або Пневмозубило.
Інструкція
1
Знімні пороги закріплені, як правило, гвинтами-саморізами. При несильному пошкодженні порога зніміть його і виправіть на верстаті інструментом для правки і рихтування. Перед зворотного установкою внутрішню поверхню порога покрийте антикорозійним складом. Якщо поріг сильно пошкоджений або має наскрізну корозію, замініть його новим.
2
Незнімні незначно пошкоджені пороги без виражених деформаційних складок виправляють витяжкою зовні. Для цього спочатку приваріть спеціальні скоби, а потім виконайте послідовну витяжку інерційним знімачем або Споттер.
3
Для ремонту незнімного порога з ушкодженнями середнього ступеня тяжкості попередньо демонтуйте двері, сидіння і підлогове покриття в зоні ремонту. Перший спосіб ремонту: з бокової сторони порога виріжте вікно, введіть у нього наковаленкою або гідравлічне пристосування, за допомогою якого зробіть витяжку ремонтованої ділянки. Після відновлення вікно заваріть відповідним листом металу, а зварювальний шов із зовнішнього боку вирівняйте урівень з допомогою олов'яного припою.
4
Другий спосіб: виконайте два поперечних прорізу під отвір зверху порога, а потім роз'єднаєте точки зварювання. Через частково розкриту порожнину введіть наковаленкою і виправіть. Потім розкрите отвір закрийте і заваріть.
5
У разі пошкодження порогу безпосередньо під дверима, виріжте пошкоджену ділянку так, щоб решта порога не мала пошкоджень. Виготовте нову деталь, слід регулювати її під віддалений ділянку і приваріть.
6
За серйозної ступеня пошкодження порогу виріжте ділянку з пошкодженням за допомогою пневмозубила або болгарки. Вирізи виробляєте близько передній або задніх дверей або біля основи середньої стійки.
7
Якщо пошкодження має не тільки поріг, але ще й стійка, замініть її разом з порогом. Вирізуйте лонжерон і середню стійку навпроти даху. Під час вирізання замінного ділянки контролюйте лонжерон. При необхідності виправіть його за допомогою інструменту для правки і рихтування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uAI1Y2qBA08