Як завести машину в мороз, якщо залиті свічки.

Морозні зими в середній смузі бувають часто, а проблема залитих бензином свічок запалювання знайома багатьом автолюбителям. Нерідко при спробі завести машину в мороз результатом є не поїздка, а марні спроби усунути неполадку. Існують різні методики швидкого ремонту машини в холодну пору року.
Інструкція
1
Якщо машина в мороз не заводиться, але акумулятор при цьому заряджений, велика ймовірність того, що свічки залило. Це означає, що в циліндрах, де відбувається вибух горючої суміші, знаходиться деяка кількість бензину, який не дає запалитися іскрі і змусити двигун працювати.
2
Вимкніть запалювання і відкрийте капот автомобіля, для того щоб переконатися в тому, що свічки дійсно залило і усунути проблему. Під капотом знайдіть свічки запалювання. Їх можна ідентифікувати за гнучким проводам, що йде від блоку управління запаленням, який має прямокутну форму. У більшості сучасних автомобілів використовується 4 циліндри, і відповідно, 4 свічки .
3
Вимкніть дроти від свічок, відкривши доступ до їх шліцьовій частини, по діаметру підходящої під ключ свічки. Свічковий ключ має особливу конструкцію і гумову вставку для зручності викручування свічок. Викриття свічки за допомогою цього інструменту.
4
Уважно огляньте викручені свічки . Якщо на них будуть помітні краплі бензину, швидше за все, їх дійсно залило. Для того щоб позбутися від бензину на свічках, їх слід насухо витерти ганчір'ям і прогріти за допомогою газової плити або пальника. Якщо ні плити, ні пальника немає під рукою, підійде запальничка або сірники. Поки свічки будуть прожарюватися, з циліндрів випарується залишок бензину. Вся процедура займе 10-15 хвилин.
5
Укрутите прогріті свічки назад в циліндри, закріпіть проводу на свічках в тому ж порядку, в якому вони розташовувалися спочатку. Це важливо, тому що від розташування проводів залежить те, в якому порядку іскра буде з'являтися в циліндрах. При неправильному підключенні двигун, швидше за все не заведеться.
6
Встановивши всі деталі на свої місця, спробуйте завести автомобіль. Якщо все зроблено правильно, через 5-8 секунд обертання стартера двигун повинен заробити.