Як випрямити вм'ятину на машині. випрямлення вм'ятини з фарбуванням на ваз 2110.

Вм'ятина на машині може з'явитися коли завгодно, при цьому водійський стаж тут не грає ніякої ролі. Причиною появи небажаного поглиблення на кузові або бампері може стати і непомічений вчасно високий бордюр, залізний стовп і т.п. У кожному разі вм'ятину необхідно виправити, щоб повернути автомобілю колишній вигляд.
Інструкція
1
Виправити вм'ятину на машині пальцем, якщо не зачеплено ребер жорсткості і поглиблення невелике. Для таких ямок можна спробувати й інший спосіб: перевірте, що на фарбі відсутні навіть мікротріщини. Тільки тоді нагрійте пошкоджену область звичайним феном для сушіння волосся протягом 30-60 секунд, а потім охолодіть стисненим вуглекислим газом протягом 10 секунд. Протріть поверхню сухою ганчірочкою.
2
Вирушайте в автомобільний сервіс, якщо у вас з'явилися вм'ятини від снігу, граду або падіння гілок і лакофарбове покриття не пошкоджено. Це PDR-технологія, яка полягає у використанні нагріву, охолодження і спеціальних вакуумних присосок. Ремонт коштуватиме недорого. Вона займе не більше півгодини для невеликих пошкоджень, а для видалення великих вм'ятин на машині буде потрібно від однієї години.
3
Звертайтеся в автосервіс, якщо ви пошкодили поріг, або вм'ятина на машині досить глибока. В цьому випадку автомобіль доведеться залишити на ремонт на кілька днів. Без зняття лакофарбового покриття, нанесення грунтовки і фарбування виправленої частини тут вже не обійтися.
4
Вибирайте зарекомендували себе сервіси для видалення вм'ятин на машині PDR-методом або із зняттям лакофарбового покриття. Тільки досвідчені майстри зроблять ремонт якісно, і ваш автомобіль придбає первинний вигляд. Некваліфіковані співробітники автосервісу можуть нашкодити автомобілю, і вам доведеться витрачати кошти на повторний ремонт вм'ятини.
5
Остерігайтеся випрямляти вм'ятини на машині самостійно, якщо ви не маєте елементарних уявлень про розташування ребер жорсткості автомобіля. В іншому випадку можна замість однієї незначної ямки отримати серйозну вм'ятину на автомобілі, ремонт якої коштуватиме значно дорожче.
6
Чи не працюйте без спеціальних пристосувань. Нерідко робота в домашніх умовах з видалення ям на машині може викликати незворотні наслідки, які неможливо буде виправити.
Обробка навіть маленької вм'ятини на вашому улюбленому автомобілі може обійтися дорого. Однак без зайвих зусиль ви можете спробувати випрямити невелику вм'ятину будинку.
Вам знадобиться
  • Гумові рукавички
  • Фен
  • Фольга
  • Сухий лід
Інструкція
1
Щоб випрямити вм'ятину на металевій поверхні, можна скористатися сухим льодом. Для початку надіньте пару щільних гумових рукавичок.
2
Нагрейте вм'ятину феном. Використовуйте потік повітря середньої температури і тримайте фен на відстані 15-20 см від вм'ятини. Обробляйте вм'ятину теплом 1-2 хвилини.
3
Помістіть шматок фольги на вм'ятину . Покладіть шматок сухого льоду на фольгу і розітріть його. Це швидко охолодить попередньо нагріту вм'ятину і забезпечить бавовняну реакцію - вм'ятина випрямиться сама собою.
4
Повторюйте вищеописані кроки доти, поки результат повністю вас не влаштує.