Як склеїти фару. клей герметик для розсіювача фар калина.

Часто бувають такі ситуації на дорогах, що страждає зовнішній вигляд автомобіля. Наприклад, у випадку потрапляння каменю в фару вона легко може тріснути. А тріщини, в свою чергу, можуть призвести до дуже неприємних наслідків. Адже туди буде затікати вода під час дощів, потрапляти пил. Все це звичайно ж дуже негативно відіб'ється на роботі даного предмета. І щоб цього не допустити, можна спробувати фару склеїти.
Вам знадобиться
  • клей;
  • герметик;
  • паяльник;
  • спеціальна клеюча тканину;
  • ацетон
Інструкція
1
Для заклеювання фари ви можете вибрати, наприклад, сухий клей. Як би парадоксально звучало, але, за визнанням бувалих автолюбителів і майстрів автосервісу, клеїть чудово. Перед початком робіт підготуйте клей. Щоб він прийняв необхідний стан, його треба нагріти при температурі 120-210 градусів, щоб він розплавився. Після цього можна клеїти. Обробіть краю тріщини і нагрійте їх. Це клей працює тільки на теплих поверхнях. Змастіть поверхню і злегка її з'єднайте. Після чого дайте просохнути і видаліть надлишки клею. Фара буде як нова.
2
Пошкодження на фарі фахівці рекомендують перед склеюванням зміцнювати. Для цього візьміть дріт або склотканина, а також епоксидний клей. Закріпіть цими матеріалами тріщину і залийте епоксидкой. Тоді тріщина розходиться далі не буде і нові відколи не з'являться.
3
Також склеїти фару можна і за допомогою спеціальних герметиків. Можна підібрати для цього "рідний", тобто той, який використовується на заводі-виробнику даної марки автомобіля. Але можна підібрати і аналог. А далі слідувати інструкції, яка написана на банці. Головне правило - потрібно все робити згідно цих порад, інакше результат не гарантується.
4
Як варіант, можна склеїти по-старому. Для цього потрібен звичайний паяльник. Склеювання фари виробляється під час нагрівання пошкоджених елементів. Відбувається це тому, що фара пластмасова, а пластик відмінно плавиться і склеюється між своїми ж частинами.
5
Є і такий засіб для склеювання пошкоджених поверхонь пластика, як спеціальні пластмасові таблетки. Для того щоб відремонтувати пошкоджений пластик, потрібно цю таблетку нагріти, а після ретельно розмазати по пошкодженню. Після чого зашкуріть поверхню, щоб прибрати зайві виступи і все - фара готова.
6
Ще є такий склеює матеріал, як спеціальна тканина. Її просто прокладають в місці склеювання і заливають ацетоном. Він її розчиняє, перетворюючи в клейкі речовини. Ще один величезний плюс такого методу - швидке застигання. Така клеюча маса твердне за годину-півтори.
7
Можна фару заклеїти і звичайним скотчем. Тільки робіть це на чистій і сухій поверхні. Ну і звичайно ж скотч вибирайте тільки найякісніший. Тоді можна їздити з такою тріщиною ще як мінімум років зо три.