Як зробити самому ремонт кузова.

Залежно від розмірів ушкоджень і загального стану кузова проводиться його частковий або повний ремонт. Частковий ремонт проводиться при хорошому стані кузова , коли в ремонт е потребують окремі його частини. Повний ремонт необхідний при капітальному ремонт е, або коли більшість вузлів кузова мають ушкодження.
Інструкція
1
Перед повним або частковим розбиранням для подальшого ремонт а повністю вимийте кузов. Після мийки ретельно огляньте кузовні вузли і деталі на предмет з'ясування їх стану та доцільності ремонт а. Це необхідно, щоб не захаращувати вільні площі непридатними до ремонт у деталями. Потім розберіть кузов (повністю або частково), а при необхідності - агрегати ходової частини, якщо автомобіль має несучу конструкцію кузова . Очистіть днище кузова і промийте кузов вдруге.
2
Ефективність ремонт а кузова залежить від наявності вільних площ, обладнання та інструменту. Для виробництва кузовного ремонт а бажано володіти мийним, вантажопідйомним і іншим обладнанням, а також механізованим інструментом.
3
При розбиранні кузова складайте всі деталі в певному порядку, щоб уникнути захаращення і плутанини. Згодом при складанні можна буде швидко знайти необхідну деталь. Домкратом підійміть передню частину кузова і встановіть його на підставці висотою 600 мм. Ця висота забезпечує оптимальний доступ до більшості монтованих і демонтованих деталей.
4
При необхідності демонтувати двигун висоту підйому збільште до 700 мм. Використовуючи візок потрібної вантажопідйомності, буде легко відкріпити двигун і викотити його на візку з-під автомобіля. А згодом так само легко встановити назад. Цей же спосіб можете використовувати для зняття і установки інших масивних частин автомобіля. Наприклад, заднього моста.
5
Під час розбирання кузова проводите одночасну дефектовку деталей, розділяючи їх на придатні, негідні і підлягають ремонт у. Придатні вузли та агрегати складіть у бік так, щоб вони не заважали. Негідні утилізуйте.
6
Деформації кузова і його деталей бувають різними. Майже у всіх випадках відновлення кузова доведеться відрізати будь-які агрегати чи вузли, що заважають ремонт у або зняттю інших агрегатів або вузлів. При цій операції використовуйте механічний інструмент, ручну ножівку або зубило.
7
З кузова видаліть лакофарбове покриття частково або повністю (залежно від часткового або повного ремонт а). Ще раз оціните стан кузова і його пошкодження, складіть порядок ремонт а з урахуванням трудомісткості окремих ремонт вих операцій.
8
Для додання деталі первісної форми використовуйте вибивач - додаток зусилля в протилежному напрямку, ніж те, яке викликало деформацію. При вибивач використовуйте тиск або молоток, починаючи від кордонів деформованої ділянки у напрямку до його центру. Тиск створюйте за допомогою важеля або домкрата так, щоб не викликати деформацію в точках опори. Молоток беріть з дерев'яним бойком або з гумовим покриттям металевого бойка. У парі з молотком використовуйте ручну наковаленкою.
9
рихтування усуньте нерівності для додання ремонт іруемой деталі первісного вигляду. Для рихтування потрібні рихтувальні молотки (гладилки), молотки-кувалди і ковадло з гладкою поверхнею. Удари наносите легкі і часті для поступової витяжки металу. При наявності складок на ремонт іруемой деталі, починайте рихтування з виправлення цих складок.
10
Для усунення опуклостей на аркушах кузовних деталей застосуєте технологію нагрівання й усадки металу. Для цього вузьким полум'ям киснево-ацетиленового пальника або зварювальним апаратом нагрійте метал в точці червоного. Остигаючи, метал стискується і поглинає опуклість. Для досягнення максимального ефекту навколо нагрівається точки викладіть мокру ганчір'я, а під час охолодження металу вистукувати кордону нагрівається точки і саму точку рихтувальним молотком або киянкою. Не нагрівайте всю площу утворилася опуклості. Для цього досить вибрати кілька точок.
Зверніть увагу
При розбиранні кузова дотримуйтесь технологічну послідовність для виключення поломок і пошкодження кузовних деталей.
Корисна порада
Порядок розбирання встановлюється стосовно кожного типу кузова