Як почати автобізнес.

Обсяги автомобільного бізнесу навіть в умовах кризи продовжують зростати. Автобізнес - це не тільки купівля-продаж авто, але й поставка їх з-за кордону, торгівля запасними частинами, сервісні послуги, мийка та багато іншого. Якщо ви добре знаєте пристрій автомобіля і ваш язик, як кажуть, добре підвішений, то автобізнес можна почати без великих вкладень, виступаючи посередником у продажу автомобілів.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - гараж;
  • - дговори з постачальниками;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Перед початком будь-якого бізнес-проекту необхідно скласти детальний бізнес-план. В якому відображаються всі вкладення, витрати і прибуток. Він може стати корисним ще й тоді, коли вам потрібно буде залучити позикові кошти для розвитку бізнесу.
2
Щоб не мати проблем з податковою інспекцією, потрібно оформити своє підприємство. Для цього зареєструйтеся в якості підприємця або відкрийте товариство з обмеженою відповідальністю. Виберіть зручну для вас систему оподаткування, зареєструйте касу.
3
Для того, щоб проводити передпродажну підготовку автомобілів, вам знадобиться гараж і самий необхідний інструмент. Як мінімум, у вас повинні бути в наявності різні чистячі засоби для зовнішніх і внутрішніх робіт, масла, фільтри і деякі ходові запасні частини для найпоширеніших автомобілів.
4
Якщо ви організували своє робоче місце, як в хорошому автосервісі, а також вмієте самостійно виконувати ремонтні роботи, укладіть договори з постачальниками запасних частин. В іншому випадку зручно буде оформити договірні відносини з власниками автомайстерень.
5
Найміть собі співробітників: бухгалтера, автомеханіка, підсобного робітника.
6
Додайте свою рекламу в місцевих газетах, на щитах, радіо. Не забувайте давати своїм клієнтам і тим, хто цікавиться подібними послугами, візитки з контактною інформацією.
Корисна порада
Якщо ви займаєтеся перепродажем автомобілів, то ви просто зобов'язані самі мати права і їздити на хорошому доглянутому авто. Ваш клієнт зверне на нього увагу в першу очередь.Для того, щоб економити на персоналі, поки ваш автобізнес не досяг більших обертів, працюйте зі спеціалізованими фірмами, які надають бухгалтерські, юридичні, ремонтні та інші послуги. Надалі, коли ви вийдете на великі обсяги, ви можете найняти додаткових співробітників і відкрити нові напрямки діяльності.